Wpis z mikrobloga

Wszystkich boli Konfederacja coraz mocniej :) Wspaniale się na to patrzy, wasz ból to moja radość, a wasz każdy atak to kolejna setna procenta poparcia.


@TimmiTimmi ciekawe czy uda się dobić do rekordowego 4,76. ( ͡º ͜ʖ͡º) Już to kiedyś tutaj pisałem, Korwin chciałby zrobić tak "zbierzemy najróżniejszych ludzi, nasze poparcie się zsumuje i może będzie jakieś 8%". Tylko że nie bierze pod uwagę tego, że w
wzięcie do koalicji ludzi typu Godek nie tylko nie wpłynie na sumaryczny wzrost poparcia, ale jeszcze bardziej osłabi pozycję.


@duncanidaho2: Skoro ma osłabić to czemu dwa dni temu było 3% a dziś już koło 6% ? XD

@ghostface: skoro ja mam niskie IQ to jak nazwiesz ludzi którzy głosują napżemienie na PO i PIS? idiotą jest ten który deklasuje wszytko inne niż to co zostało mu narzucone. To twój obraz
@TimmiTimmi:

skoro ja mam niskie IQ to jak nazwiesz ludzi którzy głosują napżemienie na PO i PIS?


Ty ledwo piszesz po polsku. "Napżemienie"?

idiotą jest ten który deklasuje wszytko inne niż to co zostało mu narzucone.


Idiotą jest ten, kto produkuje bełkot taki jaki ty produkujesz. Wniosków z tego stwierdzenia nie wyciągniesz, masz zbyt prymitywny intelekt.