Wpis z mikrobloga

@Ricostyczny: to samo ostatnio miałem jak postanowiłem sprawdzić jak dobre mam wyczucie dystansu jadąc samochodem obok tira. Spostrzeżenia po eksperymencie: nie mam wyczucia dystansu. Wniosek: nie zblizac się do tira na odległość mniejsza niż 20 cm. Trzymaj się Miras, samochodu w warsztacie się robi jeżdżę drugim ale skoro ja już wstałem na nogi to Ty tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marsellus: Przy założeniu, że i tak bierzesz wysyłkę. Prostezakupy.pl w ogóle nie mają opcji odbioru osobistego. Jak mieszka się w Warszawie (albo innym mieście ze stacjonarnym Notino) to zamawianie tam nie ma sensu.
@Ricostyczny: moment z tego co wiem to automatycznie nie przedłużają tylko jak jesteś nowym nabywcą pojazdu? A jeśli masz ponad rok maszynę bez zmian właściciela i zapomnisz o wszystkim to sami przedłużają. Czy się mylę ?
@TomTailor100 zgadza się. Bardzo złożona sprawa. Auto w spadku, problemy z przepisaniem OC, sprawa spadkowa ciągnęła się miesiącami a trzeba było dokumenty donieść. Gdy wszystko wyszło na prostą okazało się, że jest jak mówisz (szkoda że nie wiedziałem wcześniej)
@Minishcap dobra, nie ma co. Koledze nie pasuje cena stówa z wliczona przesyłka, niech faktycznie sobie kupi na prostezakupy. Nie ma innych chętnych o dziwo na zebre, jakoś przelkne temat i zostawię ją na upały. Ale dzięki, że próbujesz mu wytłumaczyć ;)