Wpis z mikrobloga

Mirczki poszukuję pomocy. Znajomy kupił niedawno #skoda Favorit w świetnym stanie technicznym (przebieg tylko 7 tys. km, tak to nie pomyłka), wizualnym i blacharskim, biorąc oczywiście pod uwagę wiek auta. Niestety, jednym z niewielu elementów, które nie przetrwały próby czasu są tylne emblematy SKODA oraz FAVORIT. Co dziwne są to zwykłe naklejki (a nie emblematy z tworzywa sztucznego). W związku z tym, że nie znaleźliśmy odpowiednich oryginalnych, chcielibyśmy je odtworzyć. Żeby to jednak zrobić potrzebuję jednak informacji jakie czcionki zostały do tego użyte. O ile główne logo nie stanowi problemu (przekształcę je najwyżej do krzywych), o tyle logo modelu jest już problematyczne. Czy może ktoś kojarzy jakie czcionki zostały do tego celu użyte?

#motoryzacja #pytanie #kiciochpyta #grafika (taguję tym ostatnim, bo może ktoś z zawodowych grafików coś kojarzy)
Pobierz hyperlink - Mirczki poszukuję pomocy. Znajomy kupił niedawno #skoda Favorit w świetny...
źródło: comment_4bUTPMOY2UIEEv7P7SAV6OypVjByXe7M.jpg
  • 17
@K4rpik: również sprawdzałem, ale nadal to nie to. Zależy mi na naklejkach i czcionce z prostej przyczyny. To nie jest zwykła Favoritka w tej chwili. Na dzień dzisiejszy ma już silnik z Golfa GTI i czas do setki poniżej 6 s. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Docelowo naklejka będzie w stylu napisu FAVORIT z nieco niżej umieszczonym dopiskiem VRS tą samą czcionką ( ͡° ͜ʖ ͡
@KrzyDe: dziękuję, aczkolwiek chyba coś nie tak z plikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wydaje się być pusty, w sensie nie ma żadnego widocznego logotypu. Dla testu próbowałem jeszcze różnymi konwerterami on-line do pdf/jpg/png i każdy z nich również zwracał pusty plik.