Wpis z mikrobloga

Poleciłby ktoś jakieś fajne miejsce w górach na kilkudniowy wypad ze znajomymi, tak żeby było tam ładnie, ale niezbyt tłoczno? Najlepiej w ogóle, im mniej ludzi tym lepiej. O ile to możliwe w okresie zaraz po majówce, nie mam pojęcia jak to wygląda, bo ostatni raz byłem w górach 12 lat temu i to w Zakopanem xD
Z góry dzięki za wszelkie porady. #gory #bieszczady #tatry #beskidy #podrozujzwykopem Nie wiem jakie tagi dać, przepraszam jeśli dałem złe
  • 9
@Zlpnc może Szczyrk? Okoliczne góry są idealne na wędrówki, dużo tras, miasta niedaleko i takie góry do zdobycia jak Barania Góra, Skrzyczne, Pilsko. Warto się zastanowić
@Hyagi1 wlasciwie to wszystkie okoliczne góry w zasiegu pójścia z buta. Jednego dnia zrobilismy kółko ze Szczyrku przez chatę Wuja Toma, Kotarz, Malinowską Skałę aż na Skrzyczne, z ktorego widok mnie rozwalił. Może ten widok nas tak oczarował, że poszliśmy niebieskim szlakiem w złą stronę i potem trzeba było wracać po nocy, najlepsze było jak w pewnym momencie usłyszeliśmy coś dużego w krzakach i to coś miało w dupie nasze świecenie latarką
Zlpnc - @Hyagi1 wlasciwie to wszystkie okoliczne góry w zasiegu pójścia z buta. Jedne...

źródło: comment_YRp1ooQKd74P2nYX3curyHDYFEchxQss.jpg

Pobierz