Wpis z mikrobloga

Mireczki, przedstawiam Wam test sosu od 6PACK Nutrition, smak VANILLA ZERO SYRUP.

Smak: 1.5/10
Konsystencja: 1/10
Zapach 1.5/10(no chyba że ktoś wciągał kiedyś klej to pewnie da z 3 może 4).

Cytując słowa wspaniałego polskiego wieszcza Zbigniewa Z: "To jest #!$%@? dramat".
Jeśli chodzi o smak... no co mam #!$%@? napisać? Lejący się jak sok z #!$%@? "syrop" z dodatkiem aromatu zwietrzałej wanilii i zapachem jakiegoś kleju do kartek(do zakupienia na allegro np. 500g za 6zł) z dodatkiem Sukralozy która smakuje tak tragicznie, że aż kortyzol mi skoczył.
W sumie zastanawiam się czy w ogóle tam da radę wyczuć wanilię, czy po prostu przez to że przeczytałem, że to sos WANILIOWY to sobie sam dopisuje.
Powiem tak... jest to pierwszy sos, którego nawet za darmo bym nie przyjął.

Jedynym pozytywem jest to, że faktycznie jest sosem ZERO(4kcal w 100ml i to jeszcze z błonnika).

Zastanawiam się teraz co mogę z tym zrobić(sos dostałem za darmo ale chyba już więcej nie dostanę bo nie mam zamiaru walić w #!$%@? z opinią xDDDD).

Z TEJ OKAZJI TEŻ ROBIE ROZDAJO.
Jeśli ktoś chce spróbować taki sosik(dostałem 2 butle, no to wiadome dostaniesz nieotwartą ale i tą otwartą mogę Ci wysłac xD).
No to jedyne co chcę to zwrot za koszta przesyłki, no chyba że ogarniesz kodzik na INPOST/PACZKOMAT to za darmola będzie.


#mikrokoksy #silownia #dieta
Estetykatopodstawa - Mireczki, przedstawiam Wam test sosu od 6PACK Nutrition, smak VA...

źródło: comment_yUqhpHbYVRVJEoPllDQGAm1ovgYZCQW5.jpg

Pobierz
  • 27
@Estetykatopodstawa dlatego mój sos "zero ściemy" to mleko gostyńskie kakaowe. Wleje z 3-4ml te 15kcal więcej to wyrąbane, a jaki smak daje. xD
Co do sosów wytrawnych zgodzę się, choć czasem przesadzają ze słodzikami w ketchupach itp i jest to bardziej słodkie niż wytrawne. Pewnie kwestia też tolerancji na słodkie.
@Qbcia: ja mam z kfd xxl i powiem, że słony karmel to sztos. Mam jeszcze biszkoptowy, ale jeszcze nie otworzyłem. Moja dziewczyna ma karmelowy to mówiła, że jest ciutkę lepszy od mojego słonego karmelu. Nie bierz na bazie wody czyli np. o smaku syropu klonowym, tylko na bazie mleka.