Gorące dyskusje ostatnie 12h

Człowiek legenda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

odpowiedzi (15)

Sytuacja z wczoraj. Idę sobie przez las do domu z pracy. Przez połowę drogi za mną wlecze się jakiś dziadek, nie bardzo się bałam bo nawet ja z moim ulaniem spokojnie bym mu uciekła. W końcu przystanęłam, żeby odpisać na wiadomość. Dziadek podchodzi i do mnie i zaczyna krzyczeć xD
    - to moje miejsce na grzyby, proszę sobie stąd iść bo zawiadomie władze xD
    Myślicie, że policja grzybowa mnie dopadnie?
    #las #truestory #grzyby
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Witam serdecznie i zapraszam na kolejne #kroliczeigrzyska w trakcie których to WY macie realny wpływ na los królika STEFANA.
    Reguły igrzysk są proste: plusujecie ten wpis do godziny 20:00, zaś o równej 20:00 sprawdzamy ilość plusów:

PARZYSTA ILOŚĆ PLUSÓW: Stefan zostaje przerobiony na pasztet, zaś dodatkowo osoby plusujące komentarz skazujący Stefana na pasztet biorą udział w #rozdajo pasztetu ze Stefana, wysyłka do #paczkomaty

NIEPARZYSTA ILOŚĆ PLUSÓW: Stefan odda się kopulacji z napalonymi #rozowepaski z klatki obok (pic rel w komentarzu) a dodatkowo osoby plusujące komentarz skazujący Stefana na r00chanie biorą udział w rozdaju UNIKATOWEGO filmu z kopulacji który mogę wysłać dowolną drogą elektroniczną

NIECH ROZPOCZNĄ SIĘ IGRZYSKA!

#krolik #pokazkrolika #smiesznypiesek #krolikstefan #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

Advertisement