Wpis z mikrobloga

Tylko największe debile nie potrafią znaleźć dziewczyny.
Do tego wystarczy gadają szmatka, głupia bajera i gitara.
Jestem takim debilem że nigdy nie przychodzi mi do głowy nic ciekawego. Aby mieć dziewczynę trzeba umieć odpowiedzieć odpowiedzieć na zaczepkę.
Jeśli ktoś nie umie zwykłej bajery, to śmiało można to nazwać upośledzeniem.
Absolutnie nigdy nie umiem ciekawie odpowiedzieć.
Zawsze odpowiadam w nudny logiczny sposób.

Trzeba mieć IQ<70 aby nie umieć czegoś tak prostego jak banalna gadka.

#przegryw #uposledzeni #ilorazinteligencji #foreveralone #samotnosc #frajer #debil #zwiazki #gadka #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 13
Ja nie znalazłem dziewczyny bo kocham sprawiedliwość. Rzuciłem sporo dziewczyn w fazie 1-2 miesięcznej znajomości z tego powodu że wcześniej nie szanowały swojego ciała czy też grały na kilka frontów. Z automatu zrywam kontakt.
Dziewczyne jest bardzo łatwo znaleźć, byle by nie popełniać błędów i nie wierzyć we wszystko co mówią bo potem przejedziesz się dwukrotnie. Są kobiety i ku*wy.
Wiem, istnieje takie coś jak błąd młodości. Ale wtedy niech laska nie
@goodidea: Miałem 176 ale rozciąganie i w sumie teraz (20) mam 183. Gadane to lata praktyki, jestem umięśniony bo przećwiczyłem 60% swojego życia, powodzenia za młodu nigdy nie miałem- dopiero teraz
@goodidea: Jak mnie ex zdradzała w wieku 18 lat, gdy siedziałem w uzależnieniu od używek kurczowo trzymałem się ćwiczeń. To mnie uratowało. Inaczej teraz byłbym pijany. O dziwo naprawde w życiu nie miałem łatwo.
Co do kobiet, głupia zasada ale mając swój własny honor stanowisz większe poczucie wartości niż wasz „chad”. Stań przed lustrem i pomyśl co możesz zrobić a co nie. Zmień to co możesz. Jak to zrobisz reszta przyjdzie
@TrippySMG: Stary ludzie się nie zmieniają. "Jeśli pokazują że naprawdę chcą się zmienić" - zwykle ta zmiana jest uargumentowana korzyściami jakie mają przy tej zmianie...a to nie to samo (np fajny chłop lubi porządne dziewczyny "to ja chce się zmienić").
Gdyby te same korzyści były w innych warunkach (fajny chłop ludi bad girls) to...znasz odpowiedź.

Ale ogólnie zgadzam się w 100% kolego!