Wpis z mikrobloga

@S___T: @arek4444: @Mescuda: @msichal: O czym Wy gadacie na litość boską ? Jakie GTA ? Facet, jeśli nigdy nie byłeś dalej niż sąsiednie województwo to zamiast odpalać komputer wsiadaj w pociąg (zgaduje że nie masz prawka) i jedź nad morze lub w góry, sam Cię chętnie wezmę na spacer jeśli nie byłeś nigdy w górach, zabiorę w jakieś ciekawe miejsce, pokaże Ci ile ciekawych rzeczy jest do roboty
@arek4444: wiem, grałem we wszystkie części. Zdecydowanie Vice City najbardziej mi podeszło. Co nie zmienia faktu że jak można nie korzystać z życia kiedy w naszych czasach jest to takie proste ( _) Czy ten wpis to bait a ja dalem się wkręcić ?
@arek4444: Rozumiem to i zdaję sobie z tego sprawę, sam poniekąd taki bylem, ale w pewnym stopniu wyszedłem z "przegrywu" Przy 193cm ważyłem zaledwie 74kg i nie lubiłem wychodzić nawet do głupiej pizzeri z kolegami bo byli tam inni ludzie. Dziś już na szczęście się z tego śmieje bo to już za mną, pomógł mi sport i praca nad samym sobą, z jednej strony sylwetka, teraz 90kg wagi, kondycja, siłownia, z