Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  61/100 #100oldgamechallange

  Dzisiejsza gra:

  Stunt GP

  Data wydania: Kwiecień 2001
  Platformy: PC, PS2
  Gatunek: Wyścigi

  Opis: Gdy studio robiące Wormsy bierze się za wyścigi to musi zrobić to dobrze, tak było w tym przypadku. Studio Team 17 znane z gier serii Worms postanowiło zrobić coś innego. Tak powstał Stunt GP czyli jeżdżenie małymi samochodzikami na sterowanie po rampach, spiralach, wyskokach itd( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Grę najbardziej zapamiętałem gdy grałem w nią u kolegi który miał PS2
  Pamiętam że można było udoskonalać samochód by był coraz szybszy oraz to że tricki dawały punkty i najważniejsze można było ścigać się na splitscreen z kumplem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Miłego Piąteczku!

  To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Oceny graczy PC:
  Metacritic: 8,4
  Gry-online: 8,2

  #retrogaming #staregry #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  No to robimy drugą edycję kapsuły czasu (nawiązanie do tego wpisu )Także plusujecie i piszcie wiadomości do siebie z przyszłości a ja was zawołam za dokładnie rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (294)

 • avatar

  przekaże ci skeretną wiedzę: kobiety się stroją, malują itd żeby zaimponować koleżankom, a nie facetom, bo wy i tak sie nie znacie. Beka z Was jak łapiecie taki bok dupy o paznokcie.

  Ahh piękna strategia marketingowa, czyli sugerowanie, że mężczyzna nie ma nic wspólnego z rywalizacją kobiet.
  Takie samo gadanie głupot jak mężczyźni, którzy mówią, że chodzą na siłownie TYLKO DLA SIEBIE.
  Jeśli kobieta by przyznała, że dba o siebie dla mężczyzn to potwierdziłaby, że jej zależy a to nie leży w jej interesie.
  To mężczyźnie ma zależeć, bo ma o nią zabiegać.

  Kobiety i mężczyźni chcą się wyróżniać, chcą być wyjątkowi, dlatego jest taki kult tatuaży, paznokci, obsesyjnego dbania o siebie w celu odróżnienia się od innych rywali z tej samej płci.

  Sylwetka, wzrost, tatuaże, włosy, buty, ubiór, to elementy, które sprawiają że się wyróżniasz.
  Dlatego kobiety celebrują studniówkę za mocnym makijażem i za wysokimi butami, bo chcą być wyróżniać w ten wyjątkowy dzień.

  Dlatego modelki zadają się tylko z modelkami, w interesie żadnej kobiety nie leży, żeby wyglądać jak gówno przy koleżance. Bardziej atrakcyjniej wyglądasz przy kimś brzydszym niż przy kimś na top levelu.

  Rywalizacje jeszcze zaostrza internet. Kiedyś Twoja selekcja była oparta o kilka osiedli (może miasto), dzisiaj dzięki internetowi pole bitwy jest bardzo rozległe, bitwa o tego > wyjątkowego mężczyznę.

  Reasmując: kobiety robią sobie paznokcie aby wyróżniać się na tle innych kobiet, bo to zwiększa szanse, że mężczyzna X Was wybierze.
  Ciekawe co wymyślicie jak każda kobieta będzie miała już hybrydy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler #rozowepaski #psychologia #tinder #zalesie #zwiazki #rozwojosobistyznormikami
  #blackpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)