Wpis z mikrobloga

Według mnie najsmutniejszym tagiem czy też tagiem z najbardziej zmarnowanym potencjałem jest tag islam. Celowo go nie używam w tym wpisie, bo z 50% normalnych ludzi ma go na czarnej. Do czego został stworzony:
- rozmowy o islamie, ciekawostki
- spostrzeżenia mirków, którzy byli w krajach arabskich
- rozmowy o religii i filozofii wschodu, rozmowy o historii, rozważania, porównania z filozofią europejską
- statystyki i dane pochodzące z krajów islamskich

Jak jest wykorzystywany:
- hurr we Francji ciapaki durr
- zobacz mati tego mema haha kobieta w burce WYBUCHOWY hehe czarny humor, wiesz
- "raz mi sławek mówił że jak był w anglii to był tam taki pakistańczyk i on mówił że by chciał wysadzić wszystko"
- ciapaki spaliły noter dam :/
- trzeba bronić europy przed islamską plagą i to właśnie my musimy :/

I taka idiokracja mnie #!$%@? na wykopie, nie można już z wielu tagów korzystać bo idioci i pseudośmieszki przejmują wszystko. Tag samo tag #francja, mieszkam tam i chciałem sobie dodać do obserwowanych. Po kilku dniach musiałem dać na czarną przez "zabawne" memy ludzi z iq 50.
#bekazprawakow
  • 40
@PiSbolszewia: Nigdzie nie napisałem, że trzeba pisać tylko dobre rzeczy lub dyskutować na wzniosłe tematy. Chodzi mi tylko o niesamowitą pauperyzacje treści pod tym tagiem. Dyskusji, w której argumentami są nieśmieszne memy, nieprawdziwe informacje i osobiste irytacje dyskutantów.

W bardziej prostych słowach - między akademicką dyskusją a prawackim circlejerkiem jest bardzo dużo ogniw a tag ismal widziałbym gdzieś bardziej po środku.
Chodzi mi tylko o niesamowitą pauperyzacje treści pod tym tagiem. Dyskusji, w której argumentami są nieśmieszne memy, nieprawdziwe informacje i osobiste irytacje dyskutantów.


@Wergiliusz: Pierwszy raz na wykopie? Tak jest pod każdym tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najsmutniejszym tagiem czy też tagiem z najbardziej zmarnowanym potencjałem jest tag islam


@Wergiliusz: Bo sam zamysł tagów to generalnie gówno. Miałyby sens, gdyby istniał mikroblog i obok np. kanały, jak był kiedyś zamysł. Jak chcę sobie poczytać po polsku o tym co się dzieje w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii to na Wykopie dowiem się tylko, że mnie zgwałcą, wysadzą i odeślą w trumnie do Polski.

#strims to był nadserwis pod tym
@Wergiliusz: zupelnie w oderwaniu od islamu i niewatpliwych problemow z nim zwiazanych, oczekujesz dyskusji w ktorej argumentami nie sa memy... na wykopie. Tu moze byc problem. Chcesz powaznie rozmawiac o powaznych sprawach na portalu ze.smiesznymi obrazkami i dziwisz sie ze masz smieszne obrazki.