Wpis z mikrobloga

Kurde tak obserwuję jak wykop sobie lewaczeje od kilku lat, ale ostatnio propaganda #bekazkatoli przerasta już wszelkie poziomy godności i rozumu człowieka. Nie ma dnia by wysrywy ludzi z czeluści dna społecznego, których życie obraca się jedynie wokół wykopu i tyrania w nadgodzinach nie trafiały w gorące. Chwalenie się tym, że oszukało się babcię i nie poszło ze święconką, zamiast jej zwyczajnie powiedzieć "Nie idę bo nie wierzę w Boga", kilka dni temu krucjata przy okazji spłonięcia Notre Dame, udowadnianie na siłę, że Polska się laicyzuje (jakby to było coś dziwnego). Jojczycie, że każdy wam narzuca swoją wiarę, a tak na prawdę to sami stoicie na placu i krzyczycie

"BOGA NIE MA, OSZUKUJĄ WAS"


a cała reszta w spokoju sobie przechodzi obok i tylko czasem ktoś krzyknie

"Patrzcie, wariat"


Wy nie jesteście ateistami, jesteście ich dokładną odwrotnością. Wierzycie, że każdy ksiądz chce wam zajrzeć w majtki, a każdy kto nosi krzyżyk siłą zmusić do modlitwy. Pozdrawiam z tego miejsca ludzi, którzy zwyczajnie stwierdzili, że nie wierzą i żyją sobie spokojnie obok tych co chcą pójść do kościoła.

#gimboateizm #bekazgimboateistow
WilecSrylec - Kurde tak obserwuję jak wykop sobie lewaczeje od kilku lat, ale ostatni...

źródło: comment_TUv3paVs7cMcx7YLEDKKWChozZypL6wM.jpg

Pobierz
  • 18
@WilecSrylec: nie poprostu przejechałem się na fałszywości katolików, mamy teraz drogę krzyżową a ci siedzą w domach i przez okno wytykają ludzi to jest według ciebie katolickie zachowanie?
@eSUBA94: Ależ ja nie mówię, że sam jestem wierzący. Ale swoje wątpliwości zachowuję dla siebie i ewentualnie swojej rodziny. Nie mam zamiaru prowadzić krucjaty z tej racji w internecie, bo każdy ma swój rozum i decyduje czy chce wierzyć czy nie.
@WilecSrylec: Czytasz co piszę w ogóle, czy tylko piszesz to chcesz sobie napisać? Nie dociera do mózgu, że ktoś może żyć w turbokatolickiej rodzinie, gdzie nie ma mowy o byciu ateistą? Że lepiej oszukać babcię i mamę niż słuchać jak ryczą cały dzień i robić awantury w imię niewiary? Czy katolicy naprawdę są tak ograniczeni? Polecam sprzed paru dni: https://www.wykop.pl/wpis/40521655/w-polsce-nie-ma-homofobii-edukacja-seksualna-nie-j/
@MichalLachim: Jeżeli rodzice nie potrafią zrozumieć, że ich dziecko ma własne zdanie i poglądy (dopóki nie są one szkodliwe społecznie), to nigdy nie powinni zostać rodzicami. Jeżeli dziecko ulegnie to będzie takim samym rodzicem dla swoich dzieci, jakim jego byli dla niego.
Tak lepiej się postawić i przekonać rodziców niż całe życie być uległym.
A czy Ty w ogóle przeczytałeś mój wpis? Na siłę udowadnia laicyzację społeczeństwa, która jest rzeczą w
@WilecSrylec: To idź tym rodzicom powiedz, żeby zaakceptowali poglądy dziecka, a nie piszesz mi to na wykopie. xD Bronisz w ten sposób tą szkodliwą mentalność. Przyjmij do świadomości fakt, że wiele rodzin tak wygląda, i nie dziw się, że robią takie akcje na wykopie, BO PRZECIESZ WYPOK TO POWARZNA SPRAWA!

Piszesz:
< lewaczeje
< #bekazkatoli

No jakby jedno miało z drugim coś wspólnego. xD NO JAK TO MOŻLIWE, ŻE NA #
@MichalLachim: Nie w mojej gestii leży przekonywanie takich rodziców. Swoją drogą, żaden z moich znajomych nie miał nigdy problemu z rodzicami, którzy mieliby zmuszać ich do wiary, ale to tylko przykład z mojego otoczenia. Jednak poziom propagandy na wykopie staje się już zwyczajnie nudny i lekko przerażające jest to, że są osoby, dla których dzień bez walki z kościołem jest dniem straconym.

Piszesz:

< lewaczeje

< #bekazkatoli


Tak, bo najgłośniej pod
@WilecSrylec:

Ostatnio jedna taka głośno pożar Notre Dame to kara za hehe grzechy


Nic w tym strasznego. Bóg już w przeszłości miał karać Kościół za grzechy. Ona też nie wypowiada się na tym tagu często.

Drugą widziałem pierwszy raz na tym tagu i cieszę się że dostała bana za spam.
@MichalLachim: Pierwsza też powinna dostać za robienie kurtyzany z logiki pytaniami dlaczego kościół zaniedbał remont, gdy dostała informację, że wszystkie kościoły we Francji budowane do 1905 należą do państwa przerzuciła się na retorykę, że przecież Watykan powinien zasponsorować i tak.