Wpis z mikrobloga

@php-mysql: Czasem coś palną, ale i tak fajnie mi się ich słucha. Czasami to się dziwię, że nie ma głosów w stylu „czego #!$%@? znowu Kruk z Jewtuchem komentują”, jak w wypadku piłki nożnej i Szpakowskiego.
O #!$%@?, ale dubla zasadził Gould.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pangia: nie zaprzeczam, mają swój sposób komentowania. No i pamiętam ich od kiedy zacząłem się interesować snookerem, a to już ponad dekadę. Choć to i tak mało :) No i Eurosport z reguły ma dobre ekipy do komentowania - Jaroński i Wyrzykowski z biathlonu, Rudziński i Błachut ze skoków, no i wisienka na torcie czyli Kruk i Jewtuch z królowej sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyznaję, że
@php-mysql Ale uderzał kolor czy czerwoną? Bo tak jak teraz miałbym sobie wyobrazić to zagranie to uderzył w niebieską, a dalej linia pokazuje tor ruchu niebieskiej, ale sens by to zagranie miało gdyby to jednak był tor kulkania białej, ale nie wiem czy takie zagranie jest w ogóle możliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ejszyn: A może miał zrobić to co Wilson dzisiaj, czyli zamach na kamerę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie komuś się pokićkało i pokazał linie przechodząca przez niebieską jak gdyby biała przenikała przez kolory. Ewentualnie był daltonistą i widział niebieską jako czerwoną a dalszą linie dorysował sobie bo mógł :D