Wpis z mikrobloga

Wiele osób od paru się śmiało się ''haha na Ukrainie komik będzie prezydentem, ja ci nie mogę''.

Więc informuję; Zeleński ma wykształcenie prawnicze, kilka firm i od dawna lata se z oligarchami odrzutowcami.

Co tu bardziej śmiesznego od głosowania na muzyka Kukiza czy Korwina, który również jest po części komikiem.
Na każdym z nich Zeleński w czymś góruje. Nad Kukizem ukończonymi studiami, nad utopijnym teoretykiem Korwinem zdobytym prywatnie majątkiem, a nie ze spadku i już po wejściu do polityki dzięki naiwności kolejnych pokoleń kucy.
Nad obydwoma wsparciem potężnego biznesu, a nie mikroskopijnego w rodzaju jakiegoś gościa od małych browarów.
Na dodatek już teraz Zeleński spotkał się z prezydentem Francji, a wymienieni są politykami od lat, a sprowadzają jakiś marginalnych faszystów i nawet Le Pen odmówiła przyjęcia Korwina do koalicji.
Wkrótce Zeleński będzie dowodził silniejszą armią od PL (wg słów Korwina), a taki Kukizek jeszcze niedawno opowiadał, że Macierewicz to jeden z najlepszych ministrów obrony jakich miała RP.

#ukraina #neuropa
#polityka #4konserwy
  • 44
Tak, a gdzie go cytują? W głównych mediach?


@rencista: Tak w głównych mediach tutaj JKM w rosyjskim odpowiedniku TVP Infogdy mówił, że to Polacy stoją za snajperami strzelającymi do protestujących na Majdanie. Cytują go gospodarze goscie najpopularniejszych rosyjskich programów publicystycznych i główne portale informacyjne.
Pobierz
źródło: comment_rZamVBBJhzI6DahpCPfxBowkxP6YfGII.jpg
Ukończenie prawa, gdy sie go nie praktykuje jest nic nie warte. Latanie odrzutowcami z bogolami to też nie świadczy o jakichś kompetencjach.


@Halbr: Przecież nie twierdzę, że to jakiś geniusz. Po prostu śmieszy mnie szydzenie z niego poprzez argumentację ''komik'' gdy na Wypoku popiera się jakichś cudaków od JOW czy ludzi, którzy większość życia spędzili na teoretyzowaniu.
A innych polskich polityków nie cytują? Tylko Korwina?


@rencista: Cytują. Nie pisałem, że cytują tylko jego. Ale cytują go stosunkowo czesto jak na jego pozycję w polityce, bo stosunkowo często mówi rzeczy zgodne z rosyjską narracją.
Natomiast ''ogólnopolskich'' polityków PiS czy PO udzielajacych wywiadów lub nawet jak JKM goszczących w programie na żywo to ja nie pamiętam. Ale Korwina, Bosaka czy szefa Młodzieży Wszechpolskiej już tak. Daje do myślenia.
Co tu bardziej śmiesznego od głosowania na muzyka Kukiza czy Korwina, który również jest po części komikiem.


@szurszur: Ten moment gdy @szurszur próbuje wszystkich przekonać, że preferencje polityczne na Ukrainie są mniej idiotyczne niż w Polsce. Otóż nie są. Zestawienie marginesu politycznego w Polsce typu: Kukiz i Korwin, bez żadnych szans na rządy, z obecnym wyborem na Ukrainie jest taki idiotyczne, że szkoda tego komentować. Ale po części tłumaczę to sobie