Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zostałem opiekunem praktyk w pracy i poproszono mnie o 3-5 zdań o sobie, jak długo pracuje i czym zajmuje się w swojej pracy, aby przedstawić mnie nowym praktykantom.
  Zdanie które otrzyma najwięcej plusów wplotę w opis. Tylko bez przekleństw i ruchania psa jak sra.

  #pracbaza #heheszki

  odpowiedzi (45)

 • odpowiedzi (5)

 • avatar

  Zeszłoroczny wyjazd na Przystanek Woodstock to był ogromny błąd. Syf, smród, na glebie leży jakiś nieprzytomny gość, cały obrzygany, spodnie mokre bo się zeszczał. Trzeba uważać żeby nie wdepnąć w jakąś strzykawkę, bo wala się tego co nie miara.

  Jakiś gość w dredach pije wodę z kałuży bo chyba odwodniły go piguły. W przeciągu 1 godziny podeszło do mnie pięciu różnych dilerów i pytali się czy chcę może kupić [substancja którą akurat mieli]. Jakaś laska w koszulce z Che Guevarą z nieogolonymi nogami i zarośniętymi pachami podniosła spódniczkę pokazując włochatą c**ę mówiąc "to może być twoje za 20 złotych".

  Wszędzie walały się odchody. Ludzie bez kozery walili na hejnał jabole z butelek. Obok jakiś typek posuwał na trawniku leżącą tam kompletnie gołą grubą lochę, taką ważącą luźno ponad 100 kilo. Oboje wydawali z siebie dźwięki jak zwierzęta. Po chwili typek skończył i zmienił go kolega, który do tej pory się tylko przyglądał. Głośniki bombardowały uszy jakimś niezrozumiałym bełkotem przeplatanym piszczącymi dźwiękami. Mało co nie przewróciłem się o faceta, który zwyczajnie pomiędzy ludźmi kucnął, ściągnął pory i zaczął srać. Smród zmieszanego potu, moczu i fekaliów był nie do zniesienia.

  A to był dopiero dworzec we Wrocławiu.

  #heheszki #woodstock #bekazpodludzi #wroclaw #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)