Wpis z mikrobloga

@NickciN: @Kajok33 @marian712 @Leoncjovitz @trenosaurus Kolego komentujemy sobie tutaj bo możemy, bo materiały opasłego są publiczne a pod swoimi filmami sam robi cenzurę. Nie wiem jak Ty, ale np ja i ludzie tutaj jak ktoś im pluje w twarz, to nie udają ,że deszcz pada. Dlatego z tym dziadostwem jedziemy i mamy nadzieję,że ten tag jeszcze wielu osobom uświadomi co ten człowiek wyczynia i co sobą reprezentuje. A przy okazji zawsze
@NickciN: Wiesz co ludzie są różni, czasem po prostu z góry zakładają,że ktoś jest "dobry" i na pewno nie wkręca nie robi nic "podprogowo", czasem po prostu nie kumają takiego typu humoru lub nie potrafią wyczaić afery. To nie znaczy od razu,że wszyscy są debilami, chociaż no jak się popatrzy po komentarzach u niego to tam są niezłe kwiatki. Pewnie,że jest to wina w większości też jego widzów,że sami łykają takie
@NickciN: Jakie podejście? Ty musisz pierw zrozumieć o co chodzi, a ty chcesz nam uzmysławiać nie wiedząc nic.Poczytaj,pooglądaj, zainteresuj się trochę to zrozumiesz.Ale nie jedną stronę,dwie, bo nic nie ogarniesz.Nie jesteś pierwszym który wyskoczył z takimi tekstami, próbował nam wmówić że tak nie,że po co,że nie mamy racji.Tylko że wszystkie argumenty o których mówił się nie potwierdziły, okazał się słabym fanem marcinka i szybko znikł bo go gasiliśmy za każdym razem.Nie
@marek-jan: to dawaj czemu warto go atakować, mi się grubas z czasem nie spodobał a ogladalem codziennie to już od kilku miesięcy nie wiem co tam robi. Ogólnie jestem typem człowieka który uważa ze nie warto robić szkodę innym, dlatego nawet jak typ będzie ch## wie co robił nie będę was popierał. A watpie ze zrobić coś w stylu zgwałcenia, pedofilstwa itd a wy się sracie o jakaś fast food dietę
Ja też już piszę jeszcze raz, "Poczytaj,pooglądaj, zainteresuj się trochę to zrozumiesz.Ale nie jedną stronę,dwie, bo nic nie ogarniesz." Nie będę ci teraz udowadniał niczego,szukał.Księżniczka niech ruszy dupsko i sama się zainteresuje, nie chce się? To skończ #!$%@?ć jak nie znasz tematu i #!$%@? wiesz,wszystko jest na tagu tylko wystarczy ruszyć dupę i poczytać.Znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, zrozumiesz dlaczego uważałeś nas za nasze "sranie" a może i nie zrozumiesz bo na
@marek-jan: myślisz, że mam tak nudne życie żeby interesować się typem i studiować jego życie kilka miesięcy wstecz? w chu## go mam xD to widocznie się nie dowiem, walić grubasa. Szkoda mi czasu na takie coś, mam ciekawsze rzeczy do robienia