•  

Już wkrótce, "upadek zachodniej cywilizacji!!!1", vol. 2137.

Ostatnio popularny mem "honk honk" jest kolejną odsłoną syndromu oblężonej twierdzy, na który cierpi znaczna część skrajnej prawicy. Oblężona twierdza ma to do siebie, że do oblężenia można się z czasem przyzwyczaić, przejść do porządku dziennego. Motywy upadającego zachodu i cywilizacji chrześcijańskiej, islamizacji oraz dyktatury LGBT są wałkowane przez prawactwo od kilku lat praktycznie bez przerwy, podsycane srogą ilością fejk niusów. Niektórym z czasem jednak może się to przejeść - niby jest tak źle, cała Europa płonie od kilku lat, ale ja sam dalej tego nie odczułem. Czyżby ktoś mnie oszukiwał?

Skoro "wróg" (lewactwo, islamiści, LGBT, cokolwiek) został już dawno temu okrzyknięty największym wrogiem naszej cywilizacji, to w jaki sposób można go ukazać w jeszcze gorszym świetle? Jak fakty nie sprzyjają narracji, to trzeba przynajmniej stworzyć takie wrażenie. Tutaj z pomocą przychodzi nam sympatyczna żabka Pepe stylizowana na klauna z tęczową peruką. Sugestia, że teraz to już w ogóle jest tak źle, że jedyne co nam zostało to się śmiać, patrząc na umierającą białą Europę. Cel osiągnięty - można znowu zaspamować główną znaleziskami o hipokryzji lewactwa, upadku Zachodu i wzajemnie się utwierdzać w przekonaniu, że już zaraz, lada moment! wszystko jebnie. Twierdza od nowa jest oblężona, głosujcie na skrajnie prawicowych polityków, którzy są naszą jedyną nadzieją w starciu z barbarzyńcami.

Fakty są takie, że obecnie żyjemy w najbezpieczniejszej epoce w historii ludzkości. Odsetek ludzi na świecie żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle maleje. Owszem, są pewne problemy: zmiana klimatu, zanieczyszczenia, problemy z gospodarką odpadami czy ograniczona ilość zasobów naturalnych. Skrajna prawica jednak nie porusza tych tematów ani nie oferuje żadnego ich rozwiązania. W najlepszym przypadku udają, że te problemy nie istnieją (w końcu wolny rynek sam to rozwiąże), a w najgorszym uciekają się do teorii spiskowych i aktywnie sprzeciwiają się próbom ich naprawy.

Łatwiej jest sobie wykreować wroga - LGBT, islamistów, lewactwo - i ich obwiniać za całe zło tego świata, bo wtedy nie wymaga to żadnego wysiłku z naszej strony. W końcu to ich wina!

HONK HONK

#neuropa #4konserwy #honkhonk

źródło: i.kym-cdn.com

•  

@xeerxees i taka rozmowa z prawakiem - wkleja memy. Przykry widok takiej młodzieży ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

Łatwiej jest sobie wykreować wroga - LGBT, islamistów, lewactwo
      @TJ_Laser: No tak, bo przecież LGBT, islam i lewactwo w rzeczywistości nie istnieje. Zmiana klimatu i kończące się na ziemi powietrze, to dopiero są prawdziwe problemy.

•  

@TJ_Laser: prawica bez wroga nie potrafi żyć, oni nie są w stanie kierować się wartościami, jedyne co im daje "siły" to zgromadzenie się wobec wspólnego "wroga" - czy to Żyd, gej czy lewak to już drugorzędne znaczenie. Prawica to stan umysłu, ograniczenia intelektualnego, strachu wobec wszystkiego co "obce".

•  

@precz_z_komunia: chyba na odwrót prawica to indywidualizm a lewica to zawsze był kolektywizm

•  

@ibilon: Jedna z tych rzeczy, które wymieniłeś, może przyczynić się do nieodwracalnych zmian w środowisku i zmusić miliony ludzi do migracji z braku jedzenia i wody. Pozostałe nie mogą.

•  

@xeerxees: co niedziela pokazujecie jacy z was "indywidualiści". Hitler też pokazał jakie niemieckie społeczeństwo było pełne "indywidualistów". Faszyzm to skrajna forma poddaństwa.

•  

@precz_z_komunia: a kto powiedział że prawak jest katolem - xD gratulacje, poza tym chrześcijaństwo jest skrajnie indywidualistyczne jeśli chcesz już się przyczepiać

•  

@ibilon @TJ_Laser : Prawdę mówiąc to sympatyczne, że jako bi zagrazam cywilizacji w takim stopniu jak podniesienie sie temperatury o 5 stopni i więcej. Czuje się doceniony (。◕‿‿◕。)

•  

Zmiana klimatu i kończące się na ziemi powietrze, to dopiero są prawdziwe problemy.

@ibilon: a nie są?
      Nie wiem jak ty, ja lubię oddychać i nie smażyć się żywcem.

•  

@TJ_Laser wszystkie te prawackie memy pokazują dwie rzeczy: prawactwo na całym świecie jest za głupie na opisanie swojej argumentacji dlatego woli pisać honk honk i to, że polskie prawactwo jest jeszcze głupsze bo nie potrafi wymyślić własnych memów.

+: M....M, Kjedne +220 innych
    •  

@precz_z_komunia: Nie chcę tak uogólniać, dlatego też używałem określenia skrajna prawica. Generalnie nie mam nic przeciwko normalnej prawicy - bo u nas "prawdziwą prawicą" na zmianę określają się pojeby z PiSu oraz JKM.

•  

Jedna z tych rzeczy, które wymieniłeś, może przyczynić się do nieodwracalnych zmian w środowisku i zmusić miliony ludzi do migracji z braku jedzenia i wody.
      @TJ_Laser: Tak, lewactwo.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@ibilon: Możesz pokazać mi te zastępy ludzi emigrujących do ZSRR czy PRL-u? Ach, tak zapomniałem o pewnym detalu. Zdaniem prawicowców, lewactwo dąży do zniszczenia Europy, w tym zniszczenie europejskiej gospodarki poprzez etatyzm. Tyle że jak gospodarka będzie leżeć, to nikt nie będzie chciał się przeprowadzić do lewackiej Europy, tak samo jak nikt nie chciał przeprowadzić się do krajów członkowskich RWPG bo zdaniem prawicowców etatystyczna gospodarka "lewackiej Europy" tak czy owak dąży do upadku.

•  

@Majk_: ojej. Jak neuropki wrzucają memy o katolikach i prawakach to wszystko jest spoko. Jak prawaki zaczynają wrzucać memy o neuropkach to nagle memy są złe xD

•  

@ortofosforan czytanie ze zrozumieniem jest zbyt trudne? Zarzut polega na bezsensownej i bezrefleksyjnej kalce altrightowych memów ze stanów które nie mają żadnego związku z sytuacją społeczno polityczną Polski. "Neuopki wrzucające memy o katolikach i prawakach" odnoszą się do lokalnego kurwidołka.

Czasem mam wrażenie że mój kosz na śmieci lepiej wnioskuje od przeciętnej konserwy.

•  
      GothamKnight

0

@TJ_Laser:

Fakty są takie, że obecnie żyjemy w najbezpieczniejszej epoce w historii ludzkości. Odsetek ludzi na świecie żyjących w skrajnej biedzie jest najniższy w historii i ciągle maleje.

A ja jestem imperatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Te jakiekolwiek pisanie i o czymkolwiek jest bezsensu.
      Dwie strony zawsze się będą ze sobą kłócić, beka z was i tyle.

•  

@Majk_: a to już trzeba odnosić się tylko do sytuacji w Polsce, żeby wrzucać takie memy, bo tak Wam akurat pasuje? xD
      No cieszcie się, że nie odczuliście na własnej skórze tego, co nazywacie syndromem oblężonej twierdzy, bo żyjecie akurat w tej zaściankowej Polsce. Ale bez obaw, możecie się przeprowadzić np. do Niemiec i zaznać tej przyjemności śmierci w przeprowadzonym przez muzułmanina zamachu. Bo tak się składa, że takie zamachy się zdarzają i jakimkolwiek debilnym tłumaczeniem tego nie zmienicie. Wśród uchodźców przypłynęła masa ludzi z wypranymi mózgami czekająca tylko na okazję, żeby wywalczyć sobie kilkadziesiąt dziewic. Można to olać i czekać na kolejne zamachy, a można też próbować wymuszać na władzach działanie, a takim działaniem jest chociażby walka i nieprzyjmowanie przez Polskę uchodźców.
      A Ty, taki tolerancyjny neuropek, nie pożałujesz ani jednej okazji do wyśmiania katolików. A później w tym wpisie wyśmiewasz konserwy, bo uważają m.in. że walka z katolicyzmem to fakt i że to się dzieje xD Ja jestem ateistą i w dupie mam w co ludzie sobie wierzą, krytykuję jedynie księży, jak zachowują się karygodnie. A Ty po prostu jesteś na tyle niedowartościowany (albo cholera wie co), że musisz napisać coś kontrowersyjnego nt. katolicyzmu przy okazji świąt, jak np. "truchło żydowskiego monarchy", żeby mieć poklask wśród Tobie podobnych. No ale Ty jesteś prosty człowiek, wygarnąłem Wam hipokryzję, to znaczy, że jestem konserwą. Nie wiem w sumie czego mogłem się po Tobie spodziewać poza zerojedynkowym zaszufladkowaniem. Ale może mógłbyś się lepiej postarać, jeśli zamierzasz czyjeś wnioskowanie porównywać do zdolności Twojego kosza na śmieci, bo jak na razie to pokazałeś podobny poziom.

+: zielu33, DisNaLiroja +40 innych
    •  

@TJ_Laser:
      To już trzeba mieć niezły butthurt, żeby się doczepić mema z honk honk. Przecież ci, którzy go używają pokazują, że już się poddali i teraz chcą już tylko się smutno pośmiać, a to przecież daje pole do występów, takim wirtuozom jak ty, możesz rozwinąć skrzydła i poprowadzić ludzkość w takim kierunku, jak ci się podoba. Działać, a nie narzekać na urojonych przeciwników. Chyba, że boisz się, że ktoś kiedyś podsumuje twoje życie słowami: HONK HONK.

•  

@Aradan: Już się poddali? W obliczu czego?

•  

@TJ_Laser: pepe został całkowicie przeruhany przez prawicę. To trochę smutne, bo sam w sobie był uroczy i nie symbolizował żadnej ideologii ani poglądów.

•  

@pierogu: To samo uczucie gdy usłyszysz ulubioną piosenkę w jakiejś reklamie. Nigdy już nie zabrzmi dla ciebie tak samo.

•  

@TJ_Laser: HONK HONK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-64122464.jpeg_1555863282106.jpeg

•  

@TJ_Laser: @rzuberbozy: @Majk_: ale macie syndrom oblężonej twierdzy
      ciekawe kto wrzucał i plusował memy, choćby, z pedałami z ONR?
      pewnie prawactwo xD

•  

Można to olać i czekać na kolejne zamachy, a można też próbować wymuszać na władzach działanie, a takim działaniem jest chociażby walka i nieprzyjmowanie przez Polskę uchodźców.

@ortofosforan: to czemu ostatnie kilka lat i rządy PiS to rekordowe ilości przyjętych przez Polskę imigrantów z Azji i Afryki? Jakoś nie widzę waszych protestów.

•  

Ostatnio popularny mem "honk honk" jest kolejną odsłoną syndromu oblężonej twierdzy

@TJ_Laser: A mi się wydawało, że ten mem to kolejny żart "zbiorowego autyzmu" 4chan-a mający na celu ukazanie, że skrajna lewica to idioci (co z resztą się udało). No chyba, że nie zrozumiałem przesłania.

•  

@TJ_Laser: Dzięki za wytłumaczenie, bo od paru dni zastanawiałem się o chuj chodzi z tym klaunem xD

•  

@TJ_Laser:
      Takie wpisy świadczą tylko o tym jak was lewaków, ten mem piecze i uwiera.
      Będziemy go kontynuować.
      Dziękuję i pozdrawiam.
      Szczęść Boże.

•  

@TJ_Laser: Nie ma to jak analizowanie na poważnie śmiesznych obrazków i w dodatku bóldupienie o nie xD

+: Ignacyy
    •  

@TJ_Laser: o jak sie lewactwo obsralo, misja honkhonk zdaje egzamin na celujacy xDDD

•  

•  

@Kazach_z_Almaty: nie chce mi się, sami się wystarczająco kompromitują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

•  

@TJ_Laser: Nadmierna ufność i poczucie bezpieczeństwa to syndrom lewactwa

•  

@TJ_Laser: to jest piękne, że lewaków albo to triggeruje agresywnie albo "na spokojnie" jak tu :D

•  

Fakty są takie, że obecnie żyjemy w najbezpieczniejszej epoce w historii ludzkości. Odsetek ludzi na świecie żyjących w skrajnej biedzie

@TJ_Laser: Ale co kogo obchodzi odsetek ludzi zyjacych w skrajnej biedzie w Afryce czy Azji? Albo bezpieczenstwo na innym kontynencie?
      W takim UK (bo w tym kraju mieszkam) w ciagu ostatnich 5 lat odsetek skrajnego ubostwa wsrod dzieci wzrosl o ponad 2.5%. Odsetek brutalnych przestepstw wzrosl w tym samym okresie o 25%.

•  

bo żyjecie akurat w tej zaściankowej Polsce. Ale bez obaw, możecie się przeprowadzić np. do Niemiec i zaznać tej przyjemności śmierci w przeprowadzonym przez muzułmanina zamachu.

@ortofosforan: och zawsze bawi to rozdmuchane zagrożenie calkowicie poza proporcje. W najgorszym pod tym względzie w dekadzie w 2015 roku w wyniku działań terrorystycznych w Unii śmierć poniosły 172 osoby. Gdyby i te wszystkie zamachy z całego roku wydarzyły się w Berlinie, to jako jeden z mieszkańców miałbyś 99,9952 % szansy na przeżycie. To więcej niż w przypadku rutynowego badania kolonoskopowego, w którym szacuje się zgon raz na 20 000 badań.

To jest właśnie to zagrożenie, te ułamki promili, które są istotne w życiu! ¯\_(ツ)_/¯

•  

@zavalita: powiedz to rodzinom tych co zginęli w zamachach.

•  

@TJ_Laser: wiadomo, że terroryzm nie istnieje, a zamachy na srilance to wymyśl prawaków

•  

@TJ_Laser: uwielbiam to pierdolenie i wmawianie drugiej stronie co ona twierdzi po czym nastepuje obalanie wymyslonych przez siebie tez, zreszta szkoda strzepic jezyka kazdy kto ma rozum wie o co chodzi. co ciekawe jak chodzilem do gimnazjum czyli ponad 10 lat temu w interecie krazyl film z zoltymi napisami o najechaniu europy przez muzulman opierajacy sie na wskaznikach urodzen itp. wtedy to byla teoria spiskowa dzisiaj to fakt.

•  

@terwer358: każda śmierć to tragedia i akty terroryzmu są godne potępienia, ale ryzyko z nim związane w kontekście bezpieczeństwa narodowego jest zupełnie marginalne, dlatego argument "przynajmniej w Polsce jest bezpieczniej" jest absurdalny.

+: alkan, w10d
    •  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@TJ_Laser: powiedz to pajacu kobietom które poszły na sylwestra w kolonii, Szwedom, którzy zaplątali się wdzielnice, gdzie panuje wojna gangów, ofiarom gwałtów taksówkarzy z wiadomej kultury, Żydom, którzy uciekli z Francji (i dodaj pajacu, że są gupi, bo przecież Francuzi w przeciwieństwie do Polaków nie wyssali antysemityzmu z mlekiem matki), następnie odwiedź rodziny Turków zamordowanych przez szyitę w monachium z powodu islamobullyingu w szkołach, przy okazji zahacz o zrozpaczonemuzułmańskie rodziny we Francji i powiedz im, że ich dzieci dzielnie mordowały w imię Allaha muzułmańskie dzieci w Syrii i Iraku i za to chwała Wahabitom, za tę indoktrynację.
      Śmieszne, że te chore lewackie brednie rozpowszechniasz w dniu największych zamachów na Cejlonie od... tygodni? dni?
      Wypierd...zielaj na reddit, r/polska to miejsce dla takich lewackich cosiów jak ty.

•  

@TJ_Laser: Wszystkich kolegów zawołałeś do zaplusowania tego?

Fakty są takie, że obecnie żyjemy w najbezpieczniejszej epoce w historii ludzkości.

Fakty są też takie, że lewactwo (nie mylić z lewicą) robi co może aby ta era jak najszybciej się skończyła. Migracja i mieszanie się różnych kultur to proces nieunikniony, który postępował samoistnie od setek lat i który nie jest sam w sobie niczym negatywnym tak długo jak trzyma się go pod kontrolą.

Ale to banda kolorowych klaunów lobbuje za tym aby ten proces sztucznie przyśpieszyć i zdjąć z niego wszelkie czynniki kontrolne (brak wiz, brak kontroli, chuj wpuszczamy wszystkich jak leci, nawet lepiej jak nie wiadomo kto to, nie będzie można deportować), traktować migrantów lepiej od rodzimych mieszkańców tylko po to aby zlecieli się tutaj szybciej niż wynosi ich naturalne tempo migracji i asymilacji, i robią to tylko dlatego, że nienawidzą Europy i białych ludzi.

Tego zapewne do wiadomości przyjąć już nie jesteś w stanie, prawda?

Skrajna prawica jednak nie porusza tych tematów ani nie oferuje żadnego ich rozwiązania.

Skrajna lewica też nie oferuje żadnych racjonalnych rozwiązań, bo są ekstremistami z przeciwnego bieguna i najchętniej wyłączyliby wszystkie fabryki w Europie.

Łatwiej jest sobie wykreować wroga - LGBT, islamistów, lewactwo

Nie no sorry misiu, ale to WY wykreowaliście tego wroga. I to nie jest wróg skrajnej prawicy tylko wszystkich normalnych ludzi. Ja jestem generalnie centrystą i daleko mi do jakichkolwiek skrajności i też uważam te powyższe czynniki za wrogie gdy wymykają się spod kontroli, tak samo jak uważam za wrogą skrajną prawicę.

Jestem za prawami gejów i osób homo, ale jestem przeciwny normalizacji dewiacji i wsadzaniu ludzi do pierdla za to, że nie chcą przyjąć do wiadomości, że chory umysłowo człowiek tak naprawdę jest zdrowy tylko oni są nietolerancyjni xD

Nie jestem przeciwny islamowi, tak długo jak ci ludzie napływają tutaj w sposób kontrolowany a władze dbają o to by nie przedostali się ekstremiści i nie tworzyły się getta, tylko migranci byli odpowiednio rozmieszczeni aby mogli się asymilować, i przede wszystkim nie dokarmiamy ich zasiłkami. Niestety tak się nie dzieje. W Polsce mamy zasymilowanych Tatarów, co dowodzi, że koegzystencja jest jak najbardziej możliwa. ALE NIE W TEN SPOSÓB.

Nie jestem przeciwny lewicy, bo sam mam sporą domieszkę lewicowych poglądów, ale w momencie gdy tracą kompletnie zdrowy rozsądek i załatwiają nam dwa powyższe czynniki, i wiele innych absurdów - to znaczy, że są mi wrodzy, bo ja walczę głównie o normalność i rozsądek, i każdy kto zaburza jedno a drugiego nie posiada - jest moim wrogiem, moim i wszystkich "normalnych" ludzi, którzy chcą normalnie żyć i nie słuchać smętnego pierdolenia chorych umysłowo idiotów jak to biali ludzie są źli i najlepiej ich zamienić na murzynów.

I to czego wy usilnie odmawiacie zauważyć, to tego - że także jesteście ekstremistami. Równie popieprzonymi co skrajna prawica, albo nawet bardziej. I tak samo jak oni tego nie widzicie, tylko wydaje wam się, że jesteście kurwa lepsi i mądrzejsi od nich xD Nie przejmuj się, oni myślą tak samo xD Oczywiście wyjmuję z tego wora wszystkich racjonalnych lewicowców, mówię tutaj tylko o skrajnym lewactwie od białej supremacji, pierdoleniu że wszystkie kultury są równe itd.

•  

@Majk_: i to w lewackich jest najlepsze - żyją tylko internetem i memami, a roszczą sobie prawo do ustalania reguł rządzących światem. Chociaż nie - umiecie jeszcze zrobić jogurt ze zużytego tamponu i wrzeszczeć, że wolność słowa to faszyzm (a potem cyk na demonstrację kodu wrzeszczeć, że kaczyński (celowo z małej) wolność słowa niszczy bo... ostatnio bo katole nie wpuścili pani jadzi na rocznicę pontyfikatu największego papieża wśród pedofilów xD

•  

@gierape: Ty tutaj nie gadaj tylko odpowiadaj czemu ten śmieszny obrazek o eu co do wczoraj spamowałeś nie jest fejkiem a nie dajesz mi minusa i udajesz, że nie widziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@TJ_Laser: jak rozumiem na znak protestu przeciwko prawackiej paranoi zamieszkałeś w takiej rzekomo "no go zone" i paradujesz tam z karykaturami Mahometa? Czy ty raczej z tych co to walczą z rasizmem dopóki jakikolwiek murzyn się nie wprowadzi na jego ulicę, wtedy montują kraty w oknach, bo niby doktor inżynier Ivy League współpracujący z NASA, ale to tylko przykrywka by kraść wasze telewizory? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Khaine: Skąd ty w ogóle wziąłeś, że jestem skrajnym lewicowcem, że popieram niekontrolowaną migrację, zamykanie wszystkich fabryk i wsadzaniem ludzi do pierdla za bycie "nietolerancyjnymi"?

Ten wpis dokładnie jest o takich jak ty. Poważnie uważasz, że gdziekolwiek politycy w Europie podejmując decyzję kierują się "nienawiścią do Europy i białych ludzi"? Czy po prostu zobaczyłeś post jakiegoś randoma na twitterze albo artykuł na "niezależnych mediach", którego jedynym celem jest wzniecanie nienawiści u ludzi?

Nikt poważny nie postuluje tych wszystkich rzeczy, które wymieniłeś. A jak dalej będziemy olewać rzeczywiste problemy, to będziesz miał na wybrzeżach Europy nie kilka, lecz kilkadziesiąt milionów imigrantów z krajów, w których przez zmiany klimatu nie będzie dało się żyć. Wtedy wszelkie gdybania o "kontrolowanej migracji" będziemy mogli sobie wsadzić.

•  

@TJ_Laser: nie zesraj się XD memy poważny biznes XD

•  

@TJ_Laser: fajny wywód, w którym pierdolisz o oblężonej twierdzy, prawactwie, wojnach ideologicznych, a w całej tej litanii pomijasz, że jesteście po prostu śmieszni i oderwani od rzeczywistości.

Z głupotą nie ma sensu dyskutować, zwłaszcza że dla skrajnej lewicy wyparcie to podstawa.

Skrajni prawicowcy są równie śmieszni, ale przynajmniej nie tak groźni, bo zmarginalizowani.

•  

@TJ_Laser nie kapuje po co upolityczniać memy honk honk ma pokazać tylko w jakich śmiesznych czasach żyjemy

•  

@TJ_Laser Jak można popadać w skrajność? Trzeba być ograniczonym umysłowo by być z skrajnej lewicy czy prawicy. To jest fanatyzm a "fanatyzm niszczy".

•  

@TJ_Laser: @rzuberbozy: Wy macie coś z głowami. Jak możesz mówić o bezpieczeństwie, gdy w Szwecji padają rekordy gwałtów? Jak możesz mówić o bezpieczeństwie, gdy w Malmo CODZIENNIE dochodzi do strzelanin? Weź auto, pojedź sobie pod dzielnicę muzułmańską i posłuchaj.

W Berlinie jest ponad 20 klanów muzułmańskich, którzy tworzą strefy no-go. Policja boi się robić cokolwiek, bo zawsze znajdą bojownika gotowego zabić policjanta w imię Allaha. To nie są dyrdymały. To jest chociażby artykuł z "Dziennika Polskiego" z lutego i moje własne obserwacje.

Marsylia o jakże "kolorowe" miasto. Byłem, widziałem dokładnie to samo co Ross Kemp.

Mówicie o bezpieczeństwie, a zapomnieliście o zamachach w Londynie, Madrycie, Paryżu, Nicei, Berlinie, Monachium?

Gardzę ludźmi, którzy po tym, gdy małe dziewczynki rozerwano na strzępy, to martwili się o islamofobię...

•  

Poważnie uważasz, że gdziekolwiek politycy w Europie podejmując decyzję kierują się "nienawiścią do Europy i białych ludzi"?

@TJ_Laser: To nie pod politykami się honkler pojawia, aczkolwiek i oni robią debilne rzeczy, bo wydaje im się że są mądrzejsi niż naprawdę są (Artykuł 13/17 choćby). Honkler ma wyśmiewać głupotę i nieracjonalność, niezależnie tak naprawdę od źródła - a to, że obecnie najbogatszym źródłem są działania i poglądy lewactwa - no cóż. Prawactwo jak bardzo by nie było szkodliwe, to jednak trudniej mi u nich dopatrywać właśnie takiego bycia "klaunem" jak u lewicy. Clown world, to ogólnie świat kretynów i wariatów, nie widziałem nigdzie sprecyzowania z której opcji politycznej są.

Ten wpis dokładnie jest o takich jak ty.

Cały wpis wypisujesz jakieś kocopoły o skrajnym prawactwie, a ja nie jestem ani skrajny ani prawacki, a honklera używałem już nie raz aby bez konieczności używania słów wyrazić swój komentarz, że kogoś chyba zdrowo posrało. To nie jest wpis o mnie, tylko po to żebyście mogli chociaż trochę obić tego chochoła w postaci honklera, którego nie rozumiecie jak widać, a podświadomie czujecie, że uderza w was i strasznie was to piecze xD

jedynym celem jest wzniecanie nienawiści u ludzi

A lewactwo to tryska kurwa miłością XD

https://www.rp.pl/Plus-Minus/301319953-Uprzedzony-jak-liberal.html

Nikt poważny nie postuluje tych wszystkich rzeczy, które wymieniłeś.

Prawda, poważny nie. Ale jest ich już za dużo aby można było ich milczeniem ignorować. Trzeba ich wyśmiewać zanim wytworzą więcej klaunów.

A jak dalej będziemy olewać rzeczywiste problemy, to będziesz miał na wybrzeżach Europy nie kilka, lecz kilkadziesiąt milionów imigrantów z krajów, w których przez zmiany klimatu nie będzie dało się żyć. Wtedy wszelkie gdybania o "kontrolowanej migracji" będziemy mogli sobie wsadzić.

Zgoda. Ale działania muszą być racjonalne i Europa robi w tej materii co może. Nie możemy wyłączyć naszych fabryk lub powiedzieć, że wszystkie modernizujemy niezależnie od kosztów, bo Chiny i USA tylko się głośno zaśmieją że Europie znowu się w mózgu pojebało, kupią nas za psi chuj i odpalą je na nowo aby syfiły po staremu. Prawactwo ma nieracjonalnie silny trend wsteczny - czyli wyparcie i jakieś wysrywy o niewidzialnej ręce wolnego rynku, która na pewno przecież wszystko naprawi jak tylko pozwolimy wszystkim syfić w opór, ale nie zmienia to faktu, że trochę racji mają, bo na świecie właśnie trwa walka o gospodarczą hegemonię i nie możemy sobie pozwolić na odpadnięcie z wyścigu, żeby dać światu przykład... za którym nie podążą, tylko bezwzględnie wykorzystają naszą słabość. Sami świata nie uratujemy, USA i Chiny muszą pokazać wpierw, że też chcą sobie dobrowolnie strzelić lekko w kolano dla dobra ogółu - po to żeby kolano trochę pobolało, a nie żeby nam potem obie nogi zaszły gangreną.

•  

@zavalita nie, nie jest godny potepienia. Jest godny walki i zemsty takiej zeby nikt sie nie odwazyl zrobic tak drugi raz. Jak widac malowanie chodnikow kredkami malo daje.

•  

@TJ_Laser:
      W obliczu tego, że ich poglądy nie przenoszą się do mainstreamu, a przynajmniej nie w takim stopniu, w jakim chcą. Przeszli z pozycji zawodników do widzów i używają tego mema, żeby naświetlić przypadki, które uważają za przykłady tego, że mieli racje.

•  

prawica bez wroga nie potrafi żyć, oni
      @precz_z_komunia: napisał lewarek, którego 90% aktywności na portalu to wojna z kk i prawakami xD

•  

@zavalita: nie jest absurdalny bo nie mamy ofiar terroryzmu u nas w PL

•  

@terwer358: ale jest wiele innych czynników zmniejszających bezpieczeństwo w większym stopniu.

•  

@precz_z_komunia: chryste... poczytaj troche o historii lewicy, bo to wstyd zeby prawak Cie edukował! To własnie lewica jednoczyla sie w szukaniu wroga, ale tutaj cofnąć sie trzeba do okresu w ktorym ruch lewicowy sie narodził, no ale zapewne wiesz kiedy to było. Ty oświecony lewicowiec bys tego nie wiedział?!

•  

was lewaków, ten mem piecze i uwiera
      Szczęść Boże

@dendrofag: Kwintesencja polskiego katolicyzmu. A może katolicyzmu po prostu.

•  

sam dalej tego nie odczułem

@TJ_Laser: ja bardzo odczułem

•  

Fakty są takie, że obecnie żyjemy w najbezpieczniejszej epoce w historii ludzkości.

@TJ_Laser: fakty są takie że żyjemy w piekle.
      Koszmarne bezrobocie, nienawiść każdego do każdego, ludzie traktują się z totalną pogardą, rozpad rodzin, niesamowite wskaźniki samobójstw, hiv, gruźlica a będzie tylko jeszcze gorzej bo nie ma najmniejszej nadziei

•  

Zmiana klimatu i kończące się na ziemi powietrze, to dopiero są prawdziwe problemy.

@ibilon: (-‸ლ)

•  

@gierape: Ale wiesz, że 4chan głównie dla beki i bólu zada robi wiele rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aardwolf: Dodałbym jeszcze bezczelność rządzących, bo kiedyś, gdy polityk coś odwalił, odchodził w niesławie, albo z obciętą głową, dzisiaj Taki Macron bez żenady robi z siebie durnia. Junker ewidentnie ma problemy z alko, a ja jako paneuropeista nie chcę by mnie reprezentował alkus.

•  

@ortofosforan: Żyję w niemczech i nie umarłam w zamachu, polecam skończyć pierdolić głupoty

•  

@dingi_dong: ALE PSZECIEŻ MATI BYŁO ŻE ZNOWU TEN ZAMACH W NIEMCACH NO :/

•  

@TJ_Laser: Jako raczej centrowiec (powiedzmy, że czasami zdarza mi się używać łepetyny, staram, się na siłę nie dzielić ludzi na lewą i prawą stronę,w każdej opcji widzę plusy, minusy, szanse i zagrożenia) próbowałem przez ostatnie miesiące dyskusji z 'prawakami'.

Krok od aluminiowych czapeczek, cywilizacja upada, my jesteśmy jej jedyną ostoją itd. To, że fakty mówią że jest inaczej to problem dla faktów bo zostały zmanipulowane przez lewactwo...

Serio, wolę już dyskusję ze 100% LGBTABCDEFHITLER lewakiem, przynajmniej zdarza im się brać w dyskusji pod uwagę argumenty drugiej strony.

•  

prawactwo na całym świecie jest za głupie na opisanie swojej argumentacji

@Majk_:

wystarczy wkleić tweety BBC xD

•  

Już wkrótce, "upadek zachodniej cywilizacji!!!1", vol. 2137.

@TJ_Laser: wiesz co to jest alegoria? Bo przypominasz tego bacę z piłą...

Siedzi baca na gałęzi i ją piłuje. Podchodzi turysta i mówi:
      -Baco nie piłuj, bo spadniesz
      - Nie, nie spadnę
      - Ale baco naprawdę nie piłuj, bo spadniesz.
      - Nie, nie spadnę.
      Turysta powtórzył swoje ostrzeżenie jeszcze kilka razy, ale wreszcie poszedł dalej. Gdy turysta był już daleko, baca spadł z uciętą gałęzią.
      Wstaje i mówi pod nosem : Prorok jakiś czy co?

•  

@TJ_Laser: ale jedno trzeba przyznać. Jest wyjątkowo ładny i estetyczny jak na Pepe a to zawsze jakiś krok w przód, zaczynają rozwijać własna kulturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@TJ_Laser: Prawaki są zrodzeni z kazirodztwa, mają defekty mózgu, świat rozumieją tylko poprzez obrazki, większości z nich czyta tylko wysrywy na wykopie.

•  

@TJ_Laser: akurat duzo z oblezonej twierdzy ma tez psycho-lewica; wszedzie widzenie opresji bialych wobec czarnych czy zlych facetow wobec biednych kobiet.

Generalnie sybdrom oblezonej twierdzy to niemal idealny temat do toczenia beki z przeciwnej strony

•  

@ibilon: Co do "lewactwa" to ta grupa wydaje się nie istnieć, nie ma nawet spójnej definicji. Im dłużej na wykopie tym bardziej to przekonanie rośnie.

•  

zmiana klimatu, zanieczyszczenia, problemy z gospodarką odpadami czy ograniczona ilość zasobów naturalnych

@TJ_Laser: Tak, to są problemy regularnie poruszane przez lewicę, a nie dramaty w stylu "bo ktoś coś powiedział i to może być obraźliwe dla kobiet/czarnych/LGBT"

•  

@Majk_: to mnie najbardziej rozwala - polant stronk, ale importujemy kulturę z zagranicznych czanów. Ale to bez Polski świat upadnie xD

•  

@Nic_tu_po_mnie: skrajna lewica to idioci. A co powiesz o skrajnej prawicy?

Gorące dyskusje ostatnie 12h