Wpis z mikrobloga

UWAGA, WAŻNE!!
najważniejszy problem tego świata jest taki, że w reklamach czasem występuje biała kobieta i czarnoskóry mężczyzna. to są prawdziwe, powtarzam PRAWDZIWE problemy tego świata, nie można na taką wolność pozwolić!!

Nie jest ważne to, że środowiska konserwatywno nacjonaliostyczne próbują walczyć z wolnością (szczególnie obyczajową) bo widzą marksizm kulturowy i zagrożenie we wszystkim co jest oderwane od tradycji, i daje człowiekowi wolność wyboru.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #honkhonk #kolorowaagitacja
  • 14
najważniejszy problem tego świata jest taki, że w reklamach czasem występuje biała kobieta i czarnoskóry mężczyzna. to są prawdziwe, powtarzam PRAWDZIWE problemy tego świata, nie można na taką wolność pozwolić!!


@nie_tak_szybko: Ok. Tylko trzeba być ślepym aby nie zauważyć nadreprezentacji w filmach/serialach/reklamach/programach śniadaniowych par biała kobieta-czarny mężczyzna niż czarna kobieta-biały mężczyzna
@Wilczek03:

Tu nie chodzi o wolność wyboru. Chodzi o propagandowy przekaz i poprawność polityczną. Przecież nie może być dwójka białych, bo rasizm. Biały nie może z czarną, bo rasizm. Czarny pukający białą to nie rasizm. Wszystko jasne

Chodzi o wolność wyboru której konserwatyści często nie tolerują. Bo co innego się oburzać na to, że ktoś widzi rasizm w tym, że jest dwójka białych, a co innego krytykować i walczyć ze związkami
@Poro6niec:

Ok. Tylko trzeba być ślepym aby nie zauważyć nadreprezentacji w filmach/serialach/reklamach/programach śniadaniowych par biała kobieta-czarny mężczyzna niż czarna kobieta-biały mężczyzna


Ale na zachodzie jest więcej czarnoskórych niż w Polsce, ja nie widzę tutaj niczego przez co miałbym się oburzać, Nie am to wpływu na moje życie. Jak chcesz zmierzyć ilu ich ma być w kinie i telewizji i po co to robić? To jest własnie tworzenie trochę problemów tam gdzie
@nie_tak_szybko dla Ciebie nie ma, a dla mnie sa. Nie moge przejsc obojetnie widzac takie "mordercze maszyny" czy nowego robin hooda jak poprawnosc wciskana mi jest na sile. Przekaz z tych filmow wyplywa jeden bialy zly a czarny oswiecony i dobry. Do zadnego czarnego czy Niemca nic nie mam. Mam za to do czarnych i Niemcow. Czy jestem nacjonalista? Tak. Czy jestem szowinista? Nie. Nacjonalizm to pozytywna cecha. #R
@nie_tak_szybko: a Chinki wolą Chińczyków od murzynów, ale uwaga uwaga, reklama proszku do prania, w której Chinka wkłada do pralki murzyna, a wyciąga Chińczyka to najważniejszy problem na świecie według "antyrasistów", którzy nie widzą problemu w tym, że skrajnie lewicowe środowiska próbują walczyć z wolnością (szczególnie obyczajową) bo widzą faszyzm i rasizm we wszystkim, co nie jest zgodne z ich ideologią i daje człowiekowi wolność decydowania nawet o swoim ciele.
@nie_tak_szybko: ps, czemu ci rasiści z CDPR najpierw w swojej faszystowskiej gierce nie umieścili murzynów, skoro akcja działa się w fikcyjnej krainie stylizowanej na północną Europę (a przecież w Konstantynopolu byli niewolnicy sic!), a potem rasiści w swojej faszystowskiej geirce umieścili postacie stylizowane na rasistowsko wystereotypizowanych ludzi MENA?( ͡° ͜ʖ ͡°)