Wpis z mikrobloga

Rozmowa z #4konserwy #prawakijestrobota to świetny przykład szaleństwa #honkhonk:
https://www.wykop.pl/wpis/40638209/bekazlewactwa-ciekawostki-neuropa-4konserwy-femini/#comment-142893705

haha paczcie, liczba gwałtów w Szwecji jest większa niż w Polsce, upadajom!

ale to jest spowodowane różną definicją gwałtu, jak się liczy i spisuje przestępstwa w danym kraju, mentalności ludzi, czy będą zgłaszać te przestępstwa.

hahaha pacz w Szwecji 63 gwałty, w Polsce 4 na 100k osób!


HONK HONK, CZY JEST NA SALI LEKARZ? MAMY TU ŚWIRUUUUSAAAA!!!


#neuropa #bekazprawakow
  • 9
Mala manipulacja. W Szwecji 66 gwałtw na 100k osób.


@dom_perignon: a to przepraszam, xeerxees podał kłamliwe informacje, typowo jak na konserwę przystało.

Serio ten mem z klaunem tak Was triggeruje?

Co? Przecież typek zachowuje się jak wariat, wylistowałem mu gdzie i jakie popełnił błędy logiczne w analizie danych, to ten mnie wyśmiał, usuwa komentarze i daje na czarno. Dla mnie to zwykłe zachowanie godne klauna.
@Grzolsat: tak. Żeby przestępstwo było uznane za gwałt, nie musi nawet dojść do stosunku, zachęcam do poczytania.

I jeszcze dodatkowa ciekawostka: jak przyjdzie baba w Szwecji na policję i powie, że była zgwałcona, a w toku śledztwa wyjdzie, że "tylko" molestowana, to nie zmienia się rodzaju przestępstwa, do statystyk trafia ta sprawa jako "gwałt".