Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sprzedałem auto na początku sierpnia, od razu zgłosiłem zbycie go w urzędzie.
  Dzisiaj dzwoni mama z informacją że odebrała list polecony do mnie, a w nim polecenie wskazania osoby która prowadziła samochód (który już nie był mój od miesiąca) i przekroczyła prędkość.

  Dzwonię do urzędu i pytam jak to jest, dlaczego ten pojazd ciągle na mnie wisi?
  Pani na to że będzie wisiał dopóki nowy właściciel go nie zarejestruję..
  A może go sobie nie zarejestrować nawet i z 10lat bo kara do 1000pln o ile w ogóle dostanie.

  A do tej pory wszystkie mandaty itd będą przychodzić poleconym na adres mojego zameldowania, gdzie jesteś może 4x w miesiącu, mama nie zawsze w domu, a listonosze jak to listonosze cyk awizo.

  I teraz nie odbiorę jakiegoś listu, urząd skarbowy odezwie się za pare lat robiąc mi egzekucję na koncie bankowym, zajebiście.

  #zalesie #gorzkiezale #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  Czy ten kraj jest normalny?
  #pis #bekazpisu #strazgraniczna #imigranci

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Dzień dobry Mirki i Mirabelki!

  Przygotowaliśmy dla Was #rozdajo - do wygrania nasz nowy zestaw sprzętowy, czyli Tyci Browar - Browar domowy, dlatego jeśli szukasz prezentu dla swojego chłopaka, lub jesteś chłopakiem i szukasz prezentu dla siebie, zostaw plusa! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  Co znajdziesz w naszym nowym zestawie? Otóż wszystko, czego potrzebujesz do wyprodukowania swojej pierwszej warki piwa w domu - gar zacierny, fermentory, 20 butelek z zamknięciem patentowym (jak Grolsch), niezbędne surowce (słody, chmiele, do wyboru jeden z kilku stylów), elementy służące do zacierania, fermentacji, instrukcje itp. - po otworzeniu pudełka z zestawem będziesz potrzebował tylko kuchenki gazowej lub indukcyjnej!

  Z pomocą takiego zestawu jesteś w stanie zacierać warki o objętości około 10 litrów, co daje 20 butelek gotowego piwka! (。◕‿‿◕。)

  Przygotowaliśmy też kilka zestawów surowców przeznaczonych specjalnie dla tego zestawu, dlatego kolejne warki są jak najbardziej osiągalne!

  Dodatkowo Tyci Browar mieści się w kartonie o wymiarach 63x40x40 cm, co oznacza, że śmiało można zamówić go do paczkomatu, a przechowywanie w małym mieszkaniu nie będzie żadnym problemem!

  Wystarczy, że zostawisz plusa - udział biorą wszyscy. Wysyłka oczywiście na nasz koszt pod wskazany adres. Losowanie jutro o 12.

  Jeśli nie uda Ci się wygrać, możesz śmiało zamówić zestaw, bo jeszcze przez kilka dni będzie w promocji. Gdyby okazało się, że ktoś z was zamówi zestaw przed losowaniem i go wygra, to środki zwrócimy na konto!

  Link do zestawu:
  https://twojbrowar.pl/pl/akcesoria-piwowarskie/zestawy-sprzetowe/tyci-browar-zacieranie

  #cebuladeals #piwokraftowe #craftbeer #pijzwykopem #twojbrowar #piwowarstwo

  Zdjęcie poglądowe
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)