Wpis z mikrobloga

czy ktoś korzystał z aplikacji ZdamyTo lub Prawo Jazdy 360 na androida? warto? pytam odnośnie kategorii A, jedyna szkoła u mnie w mieście, która może szkolić na kat A prowadzi zajęcia teoretyczne tylko na kat B i pani powiedziała, że taki kurs mogę przejść, a elementów z kategorii A muszę się nauczyć we własnym zakresie (poleciła aplikację Prawo Jazdy 360) ¯\_(ツ)_/¯. Uprzedzając pytania: mam kat B i raczej egzamin teoretyczny zrobię przed kursem praktycznym (z pominięciem kursu teoretycznego)

#pytanie #prawojazdy
  • 9
@dorEk korzystałem ze zdamyto.com przygotowując się do egzaminu teoretycznego na kategorie B. Pakiet dostępu na 24 godziny kosztował coś koło 4 zł SMS. Książki. Nie czytałem, tylko leciałem z testami. Kilka pytań na oficjalnym egzaminie mi się powtórzyło. Zdane za pierwszym razem. Stronę polecili znajomi, także warto.
@k__d: nie, cena jest taka sama niezależnie od szkoły i miejscowości (czasem różnica 100zł)
@jaceks653: nie ma problemu z wybraniem kategorii A? tzn aplikacja jest przystosowana pod kat A?
@FHA96: chodzi o kategorię A, w której mimo wszystko pytania mogą się delikatnie różnić, jest możliwość przystosowania aplikacji pod kat. A?