Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem naprawdę jasnych podkładów, to muszę przekazać, że do #rossmann wjechał właśnie jeden z najjaśniejszych podkładów na rynku Loreal Infallible Fresh Wear 005 Pearl. To jest na maxa rozbielony beż
() W internecie jest słabo dostępny. Cena w rossmanie na promocji ~ 30 zł, więc opłaca się brać.

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #pokazkosmetyczke
Catit - Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem naprawdę jasnych podkładów, to muszę pr...

źródło: comment_tntJDwpd66p6GWnQsaKJsZL9dCcpDCMK.jpg

Pobierz
  • 15
@Booty_Gurl: na razie wszystko z tego zdjęcia jest ok, a podkład być może sztosik. Mgiełka Dewy to chyba odpowiednik kokosowej mgiełki Too faced Hangover, super zapach, jeśli ktos lubi kokos ♡
@harpiowata: daj spokój. Troll polityczny.
@Catit: właśnie miałam Cię molestować o tę migełkę. XD A dobrze się rozpyla? W niektórych mgiełkach rozpylacze są wadliwe i potrafią rzucić soczystymi kroplami. (_ )
@Catit czemu nie widziałam Twojego wpisu pol godziny temu, kiedy krecilam się po ssmannie z myślą "co by tu jeszcze" () jako blada twarz jestem zaintrygowana tym podkładem, ale w sumie idzie lato, więc może jakoś to będzie... ale zapisuję mgielkę z lovely na kolejną wizytę -55!
@Booty_Gurl: chyba podobnie jak mgiełka Golden rose, może nawet lepiej, bo w GR czasami zbyt duże krople leciały, tu po pierwszej aplikacji jest ok. No i skład lepszy i zapach <3
Poza tym teoretycznie to primer, więc jak aplikujesz przed podkładem to ci nke zniszczy makijażu.
@harpiowata: bananowy wibo mam z poprzedniej promki. Teraz chciałam Mood, ale wykupiony jeszcze przed promką, to wzięłam ten, który dobrze kojarzyłam po opiniach
@harpiowata: zazdroszczę bo każda babeczką, z którą rozmawiam się nim zachwyca, a u mnie tak średnio się sprawdza. ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie ryżowy bardzo ładnie matuje, w szczególności w turbo ciepłe dni. Nie zmienia to faktu, że za taką cenę to świetne produkty. M.A.C. to nie jest ale za taką kasę to można kupować kartonami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)