•  
  m.......7

  +19

  #rozdajo #majsterkowanie

  ROZDAJO!

  Witam Mirki i Mirabelki. Od jakiegoś czasu zająłem się hobbystycznie robieniem przedmiotów z betonu/białego betonu. Głównie drobiazgi typu doniczki, miseczki, stoliki. Starałem się przy tym wykorzystywać rzeczy z odzysku - doniczki ze starych szmat/ubrań, stoliki nocne z ręczników, miseczki ze starych butów, doniczki/wazony z butelek plastikowych. Z nieużywanych opon zrobiłem stoliki (idealne na działkę), a ze starych zasłon niski stół (sprawdza się też jako ławka, wytrzymał obciążenie 75 kg). Zacząłem się zastanawiać, czy ludzie byliby zainteresowani takimi przedmiotami z recyklingu. Dlatego robię #rozdajo niespodziankę jednej ze zrobionych przeze mnie rzeczy.

  Wrzucam zdjęcia przedmiotów, przy czym większość ma małe niedoskonałości (uczyłem się metodą prób i błędów). Nie przeszkadzają one jednak w użytkowaniu, a zainteresowanych kupnem za niewielkie pieniądze zapraszam na priv (mieszkam niedaleko #lowicz #sochaczew #skierniewice , więc szczególnie zachęcam osoby z tych okolic). Nie ukrywam, że wymyślanie kolejnych rzeczy sprawiało mi sporo frajdy i jeśli byłoby zainteresowanie nimi, to z chęcią zająłbym się tym zawodowo. Jeśli uda mi się wszystko sprzedać to możecie liczyć na kolejne rozdajo.
  Losowanie po 20:00, jak tylko ogarnę mikrorandom. W komentarzach kolejne zdjęcia.
  PS - zielonki dupa cicho

  źródło: IMG_20190415_135701.jpg

  +: PurpleHaze, I.........2 +17 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No witam Państwa!

  Kartka do wczoraj (czyli 2 tygodnie) wisiała w swojej pomazanej acz czytelnej formie. Wciąż jednak czułem, że madke p0lke piecze dupka i dziś czara goryczy się przelała xD

  WYCIĘŁA JĄ SKALPELEM XDDDDDDDDDDDDDDDD

  Koniec akcji, zostawię tą tablicę na tydzień, bo niesamowicie ta dziura poprawia mi humor, a następnie powieszę nową tablicę. Dzięki wszystkim, nie wiedziałem, że ta afera będzie też testem na inteligencję i obecność na czarnolisto.

  #wojnaokartke #afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki #p0lka
  pokaż całość

  odpowiedzi (108)

 • avatar

  Rozumiecie, że według katolicyzmu zmarłe w dzieciństwie nieochrzczone, niewinne dziecko będzie cierpieć wieczne męki w piekle z powodu "grzechu" jakiś ludzi tysiąc pokoleń wstecz. Nie chcę mieć nic do czynienia z tą obrzydliwą organizacją.

  #bekazkatoli #katolicyzm #wiara #religia

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Kurwa, co to za gówniana moda w różnych korpo czy innych pseudo-biurowych robotach? Praca od 9, 10, albo i 11, i potem jebanie do 18 czy 19. "Lubimy sobie dłużej pospać ;)".

  Czy tylko ja wolę przychodzić na tę 8, 7, a nawet i 6 rano, owszem, wstać wcześniej, ale po 14 mieć już fajrant i życie? Korzystać ze słońca? Wyjść gdzieś w ludzkich godzinach, móc jeszcze coś załatwić na mieście czy w urzędzie? Co to za przyjemność być o 18 w domu? Niby masz czas przed pracą, ale to nie jest czas wolny, bo musisz spoglądać na zegarek i masz w głowie, że dzisiaj do roboty i jebanie do wieczora.

  #korposwiat #januszebiznesu #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (134)