•  

Adam 29 Zduńska Wola(Katowice, Śląsk)

Zgłoszenie nr 499 z dnia 2019-04-25 00:32:48

Imię: Adam
    Miejscowość: Zduńska Wola(Katowice, Śląsk)
    Kim jestem?
    Od smarkacza najczęściej pod swoim adresem słyszałem, że jestem bardzo spokojny i chyba mi tak już zostanie. Wolę siedzieć cicho niż mówić byle co ale to nie znaczy, że nigdy nie mam nic do przekazania. Do innych ludzi staram się podchodzić życzliwie i zawsze chętnie pomogę jeżeli mam tylko taką możliwość. Przy tym co robię staram się myśleć o drugim człowieku i o jego możliwych odczuciach tak aby nie sprawić komuś przykrości gdyż sam nie życzyłbym sobie być potraktowanym przedmiotowo. Myślę, że tak mogę w dużym skrócie podsumować moją osobowość.

Odnośnie życia zawodowego myślę, że nie ma co się rozpisywać, przez wiele lat w pracowałem handlu i przy serwisie elektroniki ale w pewnym momencie już nie wytrzymałem i(nie, nie wyjechałem w Bieszczady choć uwielbiam te góry ;)) zrobiłem sobie przerwę w postaci luźniejszej pracy, aktualnie rozglądam się za czymś lepszym. Być może przy tej okazji zmienię miejsce zamieszkania, czas pokaże.

Studiów nie skończyłem - kierunek który wybrałem sercem nie był zbyt przyszłościowy.

Mańkut ;)

Wygląd
    185 cm, 80kg, średniej wielkości czupryna, brak zarostu(chyba, że odstawię golarkę ;p)
    jeansy + koszula

Zainteresowania
    muzyka elektroniczna(artyści typu Coals, Noon itp.) i koncerty z nią związane.
    filmy z gatunku sci-fi szczególnie uwielbiam.
    przez wiele lat zajmowałem się fotografią krajobrazów lecz ostatnio z braku okazji do wyjazdów aparat większość czasu spędza na półce, może się to zmieni z czasem ;)
    klasyczne auta czyt. stare graty, w wolnych chwilach przywracam swojego rupcia do stanu który mnie zadowoli. jazda nocą z punktu A do punktu A ;)

Czego oczekuję?
    osoby szczerej, uczuciowej, wrażliwej oraz z kręgosłupem moralnym.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Po prostu razem :)) nie ważne gdzie, ważne z kim można by powiedzieć ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub cywilny jak najbardziej.
    Dzieci kiedyś pewnie tak, na razie nie jestem przekonany.
    Papierosy mi raczej średnio odpowiadają, alkohol spożywam tylko w towarzystwie a i tak raczej niewiele tego jest, okazjonalnie zdarza się skosztować Marii.

Zduńska Wola to moje rodzinne strony lecz na chwilę obecną pomieszkuję na co dzień w Warszawie. Nie wiążę jednak przyszłości z tym miastem i raczej będę się przeprowadzał do Katowic ALE ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła i może ulec zmianie pod wpływem czynników zewnętrznych :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonyzdunska wola(katowice, slask) < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl