Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vivanat: Ja też mam telefon od ponad 1,5 roku ale to marki LG (LG K10 2017). Też myślę nad wymianą po takim czasie, ale chyba się wstrzymam. Mój telefon działa dość płynnie. Jeżeli u ciebie szwankuje to radziłbym ci zmienić na nowy.
@vivanat: Miałem S8 prawie 2 lata, kładła się już bateria, a że mam teraz działalność, przejście na nowy telefon, to była kwestia 200 zł. Początkowo miało być Xiaomi Mi9, ale wiadomo jak to jest z ich dostępnością, po miesiącu już mi się odechciało. Dziś przyszło do mnie S10e - dopłata na FVAT względem Xiaomi to jakieś 350,- zł. Ale na boga, to jest inny poziom telefonu. Ciężko mi powiedzieć (po jednym
@siwy9898: no to zabiłeś klina :D też się tak waham jak Ty wcześniej, już byłem zdecydowany na zakup ale stwierdziłem że w sumie to s8 nie jest jednak najgorsze a szkoda mi wydać kase xD Ostateczni Mirki w ankiecie zbojkotowały pomysł.
Też mam działalność a co konkretnych cyfr to s8 sprzedam pewnie za jakieś 1300 zł a s10 2800 netto więc cała zabawa wyniosłaby mnie niecałe 1500 zł (nie mówiąc o