Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki drogie z #gdansk i okolic #trojmiasto
5 lat tu jestem z Wami, czasem komuś pomogłem, czasem ktoś pomógł mi - więc myślę sobie, że nie zaszkodzi zapytać :)

Szukam nowych możliwości #praca #pracbaza , branża #sprzedaz #szkolenia #zarzadzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krótko o sobie:
- w szeroko pojętej sprzedaży pracuję 12 lat
- 11 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych
- różne zespoły miałem pod sobą (i małe i duże), sprzedaż B2C, B2B, bezpośrednia i pośrednia
- branże przez które się przewinąłem: telekomunikacja, ubezpieczenia, narzędzia dla przemysłu, BHP
- mam swoją działalność
- prowadziłem też szkolenia z zakresu sprzedaży również jako własna firma, mam na koncie kilka publikacji, kilka lat prowadziłem bloga o sprzedaży
- jestem prawnikiem z wykształcenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie byłem na rozmowie rekrutacyjnej (po tej bardziej stresującej stronie stołu ;) ) od 5 lat, stąd pomysł, że zapytam Was. Przewija się tu tyle różnych ludzi z różnych branż, że nie zaszkodzi zapytać :)

Zainteresowanym oczywiście doślę CV.

Szukam jakiejś zmiany. Chętnie skręciłbym w kierunku #pracait , ale każda branża może być ciekawa, mogąc wykorzystać w jakiś sposób powyższe doświadczenie i wiedzę. Mam dobrze rozwinięte umiejętności miękkie, myślałem sobie przyszłościowo o #scrum ale to raczej pobocznie :)

Za wszelką pomoc dzięki :)