Wpis z mikrobloga

Ostatnio fajnie sie bawie wkur.. innych^^ Znalazłem świetny, zabawny sposób aby sprawić u kogoś mega ból dupska, ogólnie ludzie to zazdrosne bestie i zazdrość doprowadza do obłędu. Wbijacie na różne grupy na FB, np jakas grupa o chodzeniu po górach, dołączacie do takiej grupy i zostawiacie posta typu "HEJ CHCIAŁBYM ABY CHODZENIE PO GÓRACH TO BYŁA MOJA NOWA PASJA, JEST TO ZDROWE I PRZYJEMNE, TERAZ W LIPCU ZAMIERZAM WYBRAC SIĘ PIERWSZY RAZ NA MORSKIE OKO I WEJŚĆ TAM PIECHOTĄ, KUPIŁEM JUZ BUTY ALE NIE WIEM CZY DLA POCZĄTKUJĄCEGO BĘDA ONE WYSTARCZAJĄCE? PROSZE DORADŹCIE MI CZY W TYCH BUTACH MOZNA SPOKOJNIE CHODZIĆ PO GÓRACH, CZY LEPIEJ ZAINWESTOWAC TROCHE WIĘCEJ I KUPIĆ COŚ PORZĄDNIEJSZEGO", wczesniej w google wpisujemy NAJDROŻSZE buty trekkingowe, albo the most expensive trekking shoes i wybieramy jakieś co kosztują tyle ile wynoszą dwie najniższe krajowe xD Grup jest masa, kuźwa od wyboru do koloru, albo wbijcie sobie na grupe np saksofoniści, wpisujecie podobny post, ze chcecie nauczyc sie grac na saksofonie i czy taki saksofon dla początkującego będzie wystarczający i bach link do Saksofonu Selmera za 25 tyś zł xDDDD Tutaj juz wchodzi w gre Wasza kreatywność. Miłej zabawy Wam życzę, bo kur.. niektore komentarze to perełki ;DD
#heheszki #buldupy #zazdrosc #ciekawostki
  • 2