Wpis z mikrobloga

@borsiu z EU4 i CK2 było podobnie na starcie, znajdźcie sobie wersje 1.0 bez żadnych DLC i zagrajcie. Wyjdzie to samo. Na 95% za 2 lata ta gra to będzie majstersztyk. No ale że Paradox to Paradox to dopiero wtedy...
@Redesekrator: Chwalą ją ci których boli że wydali pieniądze xD
@Gartarr: Kpisz sobie #!$%@?? Paradox wydaje #!$%@? grę, grę wydaje po tym jak wydał eu4 i ck2 z milionem dlc. Imperator powinien być lepszy niż te gry obecnie a nie #!$%@? mać kosztować ponad 100 zł i być bardziej upośledzony niż obie te gry w wersji 1.0
@Miczubezi: @LibertyPrime: @borsiu: Pamiętajcie, Johan jest zadowolony z tym jak
@Skyworld Owszem, powinien. Ale nie rozumiem zdziwienia ludzi. Przecież to Paradox. Od EA różni ich głównie tylko dłuższe wspieranie tytułów. Ja zakup sobie odpuściłem. Po obejrzeniu paru gameplayów stwierdziłem że poczekam przynajmniej rok. Hype był przeogromny i teraz ze wszystkich stron na Pdx leje się hejt. I słusznie. Aż strach sobie wyobrazić co zrobią z Victorią 3 w przyszłości. 2 wystarczyły tylko 2 DLC, ale dzisiaj za mało by zarobili widocznie. Szkoda
@borsiu
@Gartarr
Serio, nie rozumiem hejtu na tą ichnią politykę.
Nie produkują tasiemców. Nie da się co roku wypuszczać dobrego grand strategy, a jednak takie długie wsparcie gier kosztuje. Gdyby robili jakieś bfy, gdzie każdy jest taki sam, to by nie było tego problemu.
No i jednak rozwój takiej gry jest w #!$%@? trudny do zbalansowania. Tworzą kobyły, to musi minąć trochę czasu, aż wszystkie mechaniki się dotrą i będą działać jak