Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
#samochody #motoryzacja #januszebiznesu #kupautozmikro #torun
Wstań o 5, 3h snu, jedź kilkaset km do Torunia po auto, wszystko idealne, takie jakiego szukam od miesięcy, Janusz zapewnia że auto bez wkładu, można wsiada i jeździć. Na miejscu okazuje się że z silnika leje się olej, pod autem ogromna plama, auto podobno stało od kilku tygodni... Janusz mówi że musiało coś pęknąć...
Ehhh no i cała niedziela zmarnowana, myślałem że będę już miał auto, wymarzone, ale przez takich kretynów ludzie marnują czas i pieniądze...
Pobierz mateusz-zahorski - #samochody #motoryzacja #januszebiznesu #kupautozmikro #torun
Wsta...
źródło: comment_6YaBfBBRtNiJ7j4XJz9LUG29k3puVS9Q.jpg
  • 60
@Lorenzo_von_Matterhorn: Bo ludzie szukając używki się nastawiają na kolor, kolor tapicerki, wyposażenie itd. zamiast brać co jest, jeśli w ogóle się trafi coś sensownego. Ja jeżdżę salonówkami na firmę, ale do domu kupowałem raz jedną używkę, to ustaliliśmy założenia na poziomie ogólności: minivan do 45 000 PLN ze wszystkim, diesel lub LPG, automat, minimum 130 koni, klima, tempomat i się nie wybrzydza tylko jak się trafi Espace to Espace, a jak
@mateusz-zahorski: protip na przyszłość:
Rozmawiając ze sprzedającym pytasz kilkukrotnie czy wszystko jest w porządku. A na koniec informujesz go, że jeśli coś będzie nie tak to mu dymiąca dziura w ziemi zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W większości przypadków wystarczy powiedzieć, że jedziesz z daleka i jeśli będzie szrot to grzecznie zaczekacie na zwrot kosztów przejazdu + obiad dla szwagra karateki ( ͡º ͜ʖ͡
@mateusz-zahorski: zawsze wspominaj, że jeśli jest pewny i nie ma żadnych wad, o których osoba nietechniczna mogłaby wiedzieć to bierzesz, ale jeśli takie wady są to będziesz chciał zwrotu koszty.
Nie celuj w audi:PP
Bo ludzie szukając używki się nastawiają na kolor, kolor tapicerki, wyposażenie itd. zamiast brać co jest, jeśli w ogóle się trafi coś sensownego. Ja jeżdżę salonówkami na firmę, ale do domu kupowałem raz jedną używkę, to ustaliliśmy założenia na poziomie ogólności: minivan do 45 000 PLN ze wszystkim, diesel lub LPG, automat, minimum 130 koni, klima, tempomat i się nie wybrzydza tylko jak się trafi Espace to Espace, a jak Galaxy to