•  

  Wkurwiają mnie ci idioci wypowiadający się o #rodajo #stellar, #xml, że to jakiś wałek. Gówno wiedzą, nie widzą jak, ale są pewni że musi być wałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Jeszcze c aniaczki atakują dobrego @plaisant -a, którego polecam, bo jest uczciwym, ogarniętym człowiekiem a gówno z tego polecania mam. Po prostu wiem kim on jest, jak zna temat, jak to robi, jak pomaga a nie jak byle Januszem gówno wierzące o krypto, rzucające się do kupowania stellara, bo nagle można trochę zarobić.

  Wszyscy znają mnie na tagach #kryptowaluty. Jestem chyba najbardziej zjeżdżającym shity z #bitcoin maksymalistów. Od dawna tylko ostrzegam przed shitami że to gówno scamy. Blockchain.info od zawsze odradzałem na każdym kroku jako niebezpieczny portfel, przeciwnika bitvoinowego Rogera Vera. To jednak nie ma nic do rzeczy, bo przy tym gówno rozdawania shita po prostu nie ma żadnego wałka, co rozumie każdy kto siedzi w temacie. Ja jestem po prostu szczerym człowiekiem i nieraz odbierałem od "schematycznych" założeń. Jeżeli coś jest ok, to przyznaje to, nawet wśród shitów. Ludzie mnie znają z tego.

  Szkoda że te wszystkie buraki krzyczące że to scam z #rozdajp #xml nie słuchali mnie kiedy ich ostrzegałem na przełomie 2017 / 18 żeby nie pakowali się w shity, bo padną i stracą na nich. Do dziś te scamy zjechały o 95-98% od ATH. Dziś ci sami idioci albo podobni, gówno wierzące w temacie znów krzyczą że scamy. Rozdajo scam shita, ale sama akcja nie jest scamem.

  - Kupujo za 50$ wasze dane!!! Kurwa dane które podajecie na pierdyliardzie różnych giełd za darmo i na blockchainie zawsze do handlu też musicie je podać nawet jak nie dostawaliście shita.

  - "Jakiś szemranay serwis". Kurwa, gówniany portfel webowy, ale jeden z najstarszych, znany i z największą ilością użytkowników. Dane weryfikacyjne zbierali od lat w ilościach milionów, bez żadnego rozdawania shita.

  - Jak ktoś ci daje dychę, to z dupy strony wyciąga ci 100. Kolejny debil, który nawet nie sprawdzi w 10 sekund w google po ile stoi stellar i ile dostaje @plaisant a ile płaci użytkownikowi.

  - To zwykły drop shita w celu promocji. Trwa już dwa miesiące i na ten cel przeznaczyli shita o wartości 250mln$. To nam daje ok ~6mln użytkowników którzy to dostaną (wcześniej rozdawali po 25$, ale nie było o tym tak głośno wśród ulicy). W akcji stopa stellar, uczestniczy też coinbase. Też niezalecana przeze mnie giełda / kantor, ale z pewnością jedną z najstarszych i z większymi obrotami na świecie (realnymi). Podczas kiedy ulica dowiedziała sie o btc i rzuciła pod koniec 2017 roku, to apka Coinbase była najczęściej pobieraną apką na iphony w appstore w grudniu 2017. "Szemrane serwisy, kupujące dane!!!!one"

  - Jeżeli to te dwie giełdy kupujo dane głupich użytkownikow, to dlaczego rozdają za nie tylko gówno shit stellar a nie żadne inne krypto, normalne krypto? W końcu musieli je kupić żeby rozdawać za dane!!!1one. Brainstorn, blue screen of death, mózg rozjebany.

  - Weryfikacja z dokumentu i selfie to standardowa weryfikacja KYC na wszystkich giełdach, kantorach z handlem za fiaty, wymagana przez prawo AML.

  POZA TYM JEST TO WERYFIKACJA ABY NIKT NIE ZAKŁADAŁ PIERDYLIARDA KONT I NIE ZBIERAŁ TEGO ZSHITA SETKI RAZY. Jak widać działa skutecznie.

  - To zwykłe rozdawanie shita w celu promocji co wiadomo od dawna. Wystarczy sprawdzić sobie jak to rozdawanie shita wpływa na spadek jego ceny do BTC w ciągu ostatniego miesiąca, przez wzrost podaży na giełdach przez sprzedających. Cena zryła w trzy dupy!

  Jak już powtarzałem, jestem chyba najbardziej atakującym użytkownikiem krypto za scamy od lat, ale kurwa nie atakuje tego gdzie scamu nie ma. Za to idioci Januszem pchający się w scamy na pompie, znów błyszczą intelektem i bez wiedzy w temacie krzyczą że scamy, gdzie go nie ma...

  Korzystajcie śmiało z promocji scamu. @plaisant to legitny człowiek, który doskonale wyjaśni wam jak wszystko zrobić. Nie zarabia na tym wiele, sami sprawdźcie po ile są stellary, doliczacie do tego wszystkie fee, giełd, prowizję za sprzedaże, wypłaty z giełd itd. dodatków oszczędzacie czas i nie musicie się rejestrować na gówno BitBayach, czekając na weryfikację kilka dni i musząc im wpłacić coś z konta bankowego żeby je zweryfikować.

  Dodatkowo, kiedy wpiszecie błędne memo przy przesyłaniu XML na BitBay, to oni pobierają wam 20% za odzyskanie środków. Kiedy to zrobicie za pomocą @plaisant, on wam to ogarnie bez ponoszenia żadnych kosztów dodatkowych. Jedynie musicie chwilę dłużej poczekać.

  Tu macie ostatnie 30 dni ceny XML / BTC przy czym widać jak ten drop shita wpływa na jego spadek ceny. Ale idioci krzyczą że za 250mln kupujo gówno dane użytkowników, które giełdy i tak dostają za darmo a na darknecie można kupować tysiące zdjęć dowodów ludzi za grosze...

  Typowe nie wiem, ale się wypowiem. Polacy, gówno spece od wszystkiego. Znawcy scamów z bańki shitów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #kryptowaluty #pieniadze #zadarmo #bukmacherka #patostreamy #praca #damprace #rozdajo #zarabianie #patostreamy #neuropa #kryptowaluty #bitcoin #bigbrother #got #heheszki #przegryw #gownowpis #danielmagical #komputery #bitcoin

  źródło: CoinPaprika_XLM_price_30d_2019-04-29.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ktoś tu z samego rana dokonał bardzo ważnej decyji.
  #pracbaza

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Gurwa, organizujemy panieński i w tydzień ogarnęlysmy ze organizujemy go w górach, u znajomej panny młodej. Ta znajoma podjęła się zorganizowania imprezy w stylu boho, a wieczorem miałyśmy iść do klubu na imprezę. Dziewczyna kupiła wczoraj wszystkie potrzebne ozdoby i w ogóle po czym na grupce odezwała się po tygodniu jakaś X ze to nie w stylu panny młodej, bo ina woli szaleństwo - słomki kutasy, alkohol, biba do białego rana XDDDD Gurwa #rakcontent najmocniejszy, tam już planują ze w pociągu zaczniemy pic, potem w hotelu i na mieście. A jak napisałam ze to w ogóle nie w moim stylu i będzie widać ze jestem na sile to mi piszą żebym zluzowała majty iks de #logikarozowychpaskow #p0lka pokaż całość

  odpowiedzi (117)

 • avatar

  Ci co nie pili wczoraj alkoholu i ładnie wstali bez kaca plusują. Reszta alkusów dupa cicho.
  #alkohok #bezkaca #zycie

  odpowiedzi (58)