Wpis z mikrobloga

Co myślicie o korzystaniu z usług prostytutek? Rok temu kumpel mnie zaprosił do Danii i powiedział, że muszę iść do burdelu, bo wybór towaru jest ogromny i najgorsza duńska dziwka jest lepsza od najlepszej polskiej kobiety. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do całej akcji, bo uważałem seks z dziwką za coś uwłaczającego męskiej godności ale kolega dodał, że stawia mi ruchanie więc się zgodziłem ¯\_(ツ)_/¯. Poszliśmy do burdelu, przyszła do nas pani razem z dziewczynami i wybrałem sobie taką co mi się najbardziej podoba, weszliśmy do tego pokoju i laska bez gadania o prysznicu zaczęła mi od razu dobierać się do małego więc już trochę straciłem do niej pociąg, ale była blond suką 9/10 chyba z Czech albo Słowacji i szybko zapomniałem. Potem co chwilę musiała robić przerwę, bo rozmawiała ze swoim chłopakiem na fejsie, co już nieziemsko mnie #!$%@?ło, bo nie miałem jak dojść. Morał z tej historii taki, że seks z laską, która nie czuje do ciebie pociągu jest mega #!$%@?, ale w sumie nawet z taką, która coś do ciebie czuje nie jest jakiś zajebisty, tak więc apeluję do każdego incela przegrywa aby się nie irytował z powodu swojej #!$%@?ści, bo nie traci niczego specjalnego. Osobiście wolę #!$%@?ć porządnego szczura i walić konia przez cały weekend XD #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #narkotykizawszespoko #oswiadczenie #zalesie #prostytucja
  • 12
6@kalabanga jak ktoś jest wolnym strzelcem to raczej nie ma nic w tym złego aczkolwiek bardziej widzę starych gości chodzących na #!$%@? niż nas pięknych i młodych.( ͡ ͜ʖ ͡). Bo po co płacić jak darmowych p0lek z mentalnością #!$%@? jest na pęczki. Czasem sobie wpadłem na rokse popatrzeć co tam jest wystawione na sprzedaż i stwierdziłem, że te tanie są brzydkie i zapewne dobrze zużyte a
jak można walić #!$%@? konia po ćpaniu XDDD


@222pit: można, ale nie polecam XD

Morał z tej historii taki, że seks z laską, która nie czuje do ciebie pociągu jest mega #!$%@?


@kalabanga: jeśli ktoś ma w dupie pobudki dlaczego laska się z nim rucha to będzie git
Z początku byłem sceptycznie nastawiony do całej akcji, bo uważałem seks z dziwką za coś uwłaczającego męskiej godności ale kolega dodał, że stawia mi ruchanie więc się zgodziłem


@kalabanga: jak ryklem, plus za samo to zdanie XD
@kalabanga: Byłem u kilku, jakąś opinię mam już wyrobioną. Generalnie nie polecam najtańszych chyba, że chcecie po prostu szybko spuścić z kija. Patrzeć uważnie na zdjęcia bo lubią szmaciury sobie zdjęcia poprawiać i to nagminnie, albo są stare. Na początek najlepiej skorzystać z tych z komentarzami, chociaż wiadomo, że sprawdzone i jakiś widok na to mamy. Muszę kiedyś się skusić na jakąś 500zł+ i zobaczyć czy faktycznie warte są za takie