Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #opinia #gownowpis

Czytam komentarze pod filmem gdzie sebix bije dziadka i nie moge uwierzyć? Tez tego nie popieram i dla mnie sebix do utylizacji ale oburzenie ze nikt nie zareagowal, śmianie się ze brak jaj a ile ludzi napisało o #!$%@?.. Albo jesteście taka sama patola i nie liczycie się w ogole z konsekwencjami ale jesteście dzieciakami co są mocni w gębie. Jeszcze komentarze mocno #logikarozowychpaskow, facet musi się bic jak jest powod. #!$%@? w to czy straci zeby albo kosę dostanie, przecież nie będzie jak #!$%@? siedział.

Dwa przykłady
1. Dwóch typków około 30-stoi napadło na nas kiedyś 15-16lat mielismy. Było nas więcej 5 osób. Po kolei każdego okładali. Tylko patrzyliśmy się jak po kolei biją nas, gdy doszli do mnie byłem na tyle wkurzony ze krzyknąłem „wy #!$%@? #!$%@?”. Wiecie co zrobili? Rozbili butelkę, zrobili tulipana i biegli w moja stronę. Naszczescie miałem rower i zaczalem uciekać, chyba rekord życiowy w jeździe. Pech ze typy tez miały rowery. Wsiedli i zaczeli mnie gonić, goście widzieli ze nie dają rady to jak byli w miarę jeszcze blisko rzucali tulipanami (mieli więcej butelek niż ta jedna) we mnie. Jechałem z myślą „wywalę się, rozwali się rower, cokolwiek i zginę”. W czasie jazdy jeszcze grozili mi śmiercią. 30min siedziałem w krzakach przed domem żeby zobaczyc czy mnie nie śledzili, nie chciałem żeby wiedzieli gdzie mieszkam.
2. Idziemy z kumplem i jakiś typ, osiedlowy sebix co miał zawiasy dał kumplowi liscia bez powodu. Normalnie szliśmy a tamten mu walnął i zaczął się śmiać. Typ chudy, cwaniaczek to zawrocilismy i chcieliśmy „pogadac”. Koleś jak zobaczył ze za nim idziemy włożył reke do kieszeni i zacisnął pieść. Poszedł za róg i stanęliśmy, daliśmy sobie spokoj. Później słyszałem na mieście ze miał w kieszeni kosę i czekał na zakręcie na nas.

Miasto normalne, normalne osiedla. Po prostu na świecie było debile, są i będą. Nie zależy to od kraju, miasta itd.

Wiec jak ktoś nadal uważa ze osoby w tramwaju to #!$%@?, bez jaj itd to chyba nigdy nie mieli doczynienia z patologia. Prawo w Polsce to gowno, w zyciu bym nie liczył na policję lub sąd w sprawie pobicia lub nawet jak ktoś mi kosę wbije w plecy. Gowno zrobia wiec albo będę szybko #!$%@? albo się obronie. Pamiętacie sprawe policjanta co zareagował jak wandale niszczyli tramwaj, po służbie był. Dostał kosę i lezy w ziemi. Myślicie ze koleś czegoś się nauczy w pierdlu? Nic.. pewnie dumny jeszcze jest z tego. Albo artykuł o tym jak koleś złamał szczękę innemu bo za długo pakował zakupy.

Jedynie bym zawiadomił typa co prowadzi tramwaj albo policja. Jakby moja dziewczyna powiedziała ze jestem #!$%@?, nie byłaby już moja dziewczyna. Dla wszystkich kozaków, idźcie w wolnym czasie na miasto i zróbcie porządek. Wystarczy się rozejrzeć a codziennie są takie przypadki. Ale lepiej smiac się i wyzywać w necie a w zyciu realnym siedzieć jak ta reszta #!$%@? i nic nie zrobić.
  • 2
@NickciN: jeżeli ktoś ma ego wieksze niz instynkt samozachowawczy to zdecydowanie powinien się nadziać i wyeliminować z puli genowej

Też przeżyłem kilka niebezpiecznych akcji za moich młodzieńczych lat gdy dużo się szlajałem w nocy po dzielnicy i rzucanie się do nieobliczalnej patologii jest godne nagrody darwina.