Wpis z mikrobloga

:) 28 Bielsko-Biała

Zgłoszenie nr 505 z dnia 2019-04-30 09:32:10

Imię: :)
Wiek: 28
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kim jestem?
Cześć, jestem raczej osobą która lubi słuchać niż mówić o sobie. Sporo czasu poświęcam swojej firmie. Bardzo dużo myślę, zawsze staram się obiektywnie podchodzić do tematu postawić na czyimś miejscu - zdaje sobie też sprawę, że nie zawsze tak można. Lubie dużo pisać, raczej nie korzystam z portali aby wylewać siebie. Nie odczuwam takiej potrzeby. Tindery czy inne wynalazki tez nie są dla mnie, stąd trafiłem tu. Jakiekolwiek pytania? napisz :)

Wygląd
Jestem niskiego wzrostu 170cm. Kiedyś byłem fanem diet, siłowni. Obecnie biorę się za siebie, więc trochę zgrubłem przez restauracje, deserki, szybkie jedzenie... a uwielbiam jeść :). Teraz tez jem, ale bardziej zdrowo. Nie jest oczywiście aż tak źle, mam nadzieje, ze do lata trochę wrócę do formy. Nie jestem facetem co ubiera obcisłe ubrania, rurki itp. Raczej normalnie, stonowane kolory, czarne/białe koszulki. Czasem mnie najdzie to coś bardziej kolorowego. Raczej dbam o siebie, wygląd to nasz wizerunek.

Zainteresowania
Jestem gadżeciarzem, lubię moją pracę, grać w gry, sporty wszelkiego rodzaju (uprawiać, oglądać nie przepadam) chętnie się jakimś zarażę :). Jestem fanem seriali i filmów (a kto nie jest?), ale tu akurat mogę się pochwalić wiedzą czy chętnie o czymś porozmawiać. Polityka chyba jak każdy, ale nie nałogowo, wiec może bardziej wydarzenia bieżące. Jednak czasem mam tydzień, że kompletnie nie wiem co się działo. Czytam dużo ciekawostek i artykułów, staram się mieć zdanie na większość tematów, lubię mimo wszystko wysłuchać innej opinii.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim miłej rozmowy. Fajnie jeżeli druga osoba ma jakieś pasje, zainteresowania, jest w stanie czymś zarazić, coś razem robić. Rozmawiać o innym temacie niż ,,co tam". Kobieta powinna dbać tez o siebie, lekki makijaż jedynie. Nie jestem fanem pań, co wyglądają jak lalki. Jestem z tych których to obrzydza. Wole oczywiście naturalne piękno. Nie mam ideału, nie mam jakiegoś określonego gustu zarówno do charakteru jak i wyglądu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Sa dni gdzie wystarczy ciepło drugiej osoby. W inni dzień to będzie romantyczny wieczór tylko we dwoje. Znowu w innym dniu będize to wypad na rollercoastera, czy nawet skok ze spadochronem (nie skakałem jeszcze :P). Najgorzej aby rutyna nas zabiła...

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - kiedyś
Dzieci - kiedyś
Używki - obojętne. Ale nie jestem typem imprezowicza aby co piątek pić na mieście :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonybielsko-biala < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - :) 28 Bielsko-Biała

Zgłoszenie nr 505 z dnia 2019-04-30 09:32:10

I...
źródło: comment_2yKZsDpxKBfyBHpKJP9KE0rMmtjnQdz7.jpg
  • 2