Wpis z mikrobloga

Najbardziej mi żal lodowych pająków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kurde, taki zajebisty wątek, który był budowany LATA bo aż od 1996! A reżyserzy tak #!$%@? go zakończyli... Już walić to że Arya go zabiła, tylko jak ona go zabiła?! Skąd niby wyskoczyła z dupy Theona? xD
Nie rozumiem dlaczego chcieli tak szybko zakończyć ten serial, bo na pewno nie chodzi o kasę, mogli spokojnie pociągnąć jeszcze dwa sezony i mieliby czas na rozwój wojny z nocnym królem. Rozumiem że wielu osobom może się to zakończenie podobać, ale tak nie kończy się wątku, jakby nie było głównego. Gdyby Arya zabiła nocnego króla w jakis bardziej sensowny sposób, to by mi to nie przeszkadzało. A no i słowo dla ludzi którzy mówią że tylko POLAKOM sie nie podoba, nie podoba się bardzo dużej ilości ludzi na świecie i to że się komuś coś podoba czy nie wcale nie zależy od narodowości. Pozdrawiam z fartem
#got #graotron
Wraniak - Najbardziej mi żal lodowych pająków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kurde, taki zajebisty wątek...

źródło: comment_yvGL7lU2ZBr2lbjCqJbllXJHMQso0UdT.jpg

Pobierz
  • 8
@Wraniak: Serial ma tytuł "Gra o tron", a w "grze" nocny król i ten wątek to raczej drugi plan. Zawsze bardziej interesujące były intrygi pałacowe i kto kogo wydyma dosłownie i w przenośni. Dlatego zrobili rachu ciachu.
@Pshybysz: To są Pieśń lodu i ognia xD Gra o Tron to tylko tytuł pierwszej książki. Pierwsza scena w serialu w pierwszym odcinku, to pokazanie białych wędrowców. Wojna z nocnym królem, jest głównym wątkiem, czy tego chcesz czy nie, po prostu reżyserzy #!$%@? bo im się skończył materiał źródłowy przy 4 sezonie. Obecnie serial to tylko bardzo drogi Fan-fiction
Poza tym powiedz mi po co było to całe wskrzeszenie Jona? Na
@Pshybysz: Ok, a gdzie tu jest miejsce na jakiekolwiek "intrygi pałacowe", skoro starkowie mają Brana? Nie ma takiej intrygi, której Bran by nie przejrzał.
W zasadzie jedyna sensowna rzecz, jaka teraz została, to bitwa niedobitków spod Winterfell z armią Cersei. Żadne intrygi, spiski i zdrady nie powinny mieć miejsca, póki Bran żyje.