Wpis z mikrobloga

Trzy kody na 35 zł na hulajnogi elektryczne lub samochody dostawcze w aplikacji CityBee

1. kod YW8TB na 20 PLN - ważny 3 miesiące - instrukcja w razie czego
2. kod HEJKA - na 5 PLN - ważny do końca maja
3. kod WYKOP - ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 10 PLN - ważny do końca roku

Cennik hulajnóg: to 2,5 zł za odblokowanie i 45 gr za minutę jazdy.

Aplikacja: CityBee Google Play | CityBee AppStore

CityBee jest już w kilku miastach bo oferują duże samochody dostawcze do wynajmu, chyba jako jedyni w Polsce, miejmy nadzieję, że niedługo rozszerzą w obecnych miastach dodadzą hulajnogi, póki co jak widać każdy się bije o Warszawę :)

CityBee nawet tu z nami mirkuje, niby mają na profilu napisane, że kod WYKOP jest na pierwszy przejazd, ale aplikacja wskazuje na to, że wszystkie się łączą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
---
#cebuladeals bo 35 zł za nic #warszawa #hulajnogaelektryczna #hulajnoga
Użytkownicy #lime #hive #bird #tier będą zainteresowani #carsharing #citybee
LubieKiedy - Trzy kody na 35 zł na hulajnogi elektryczne lub samochody dostawcze w ap...

źródło: comment_XgDtUSrgVu6vmaIyvR35oU2xV23BtfDT.jpg

Pobierz
  • 27
@LubieKiedy tak, po pierwszym przejeździe juz nie możesz dodać, to znaczy pole do dodawania jest dalej ale wyskakuje komunikat, ze nie można dodać bo kod ważny tylko na pierwszy przejazd. I tak mówię o tych powyżej, dodałam dwa, pojechałam i nie mogłam dodać trzeciego, a niebieski który nie jechayl dodał wszystkie.
@LubieKiedy: miałem kody hejka, citybzz i Twój ref - czyli razem 45 zł. Po pierwszym przejeździe za ok. 20 zł zniknęły mi wszystkie kody, a teraz nie mogę dodać tego kodu "WYKOP" - no @CityBee w taki sposób z hive nie wygracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LubieKiedy: nie mam pretensji i tak robisz dobrą robotę tymi kodami :)
Na drugim telefonie mam podane kody i tylko - citybzz oraz twój ref są na 1. przejazd (tak jest napisane w aplikacji).
Jak teraz jeszcze dodałem "hejka" i "wykop" to się dodało poprawnie i pod nimi nie ma tekstu, że tylko na pierwszy przejazd.
Coś sobie w kulki lecą, ale i tak mają najgorsze hulajki w całej Warszawie i