Wpis z mikrobloga

@boho zdjęcie z FB więc ja tu się aż tak nie wtrącam, ale jak ja bym tam był na miejscu to taką wojnę bym toczył. Jestem strasznie cięty na blachy kli.
@boho kli to głównie jest z tego znane, sporo tam jeździłem i sporo mi krwi napsuli tacy kierowcy. Pamiętam jak raz mnie wyprzedzał na podwójnej ciągłej by zaraz wyhamować do zera i skręcić na skrzyżowaniu, i to u kli jest dość częstym manewrem.
@Lardor: Rodzice się tam wybudowali na emeryturę, bo zawsze chcieli mieszkać w górach. Ile razy do nich jadę z Krk, to biorę ze sobą Nervosol i zimne okłady, bo zawsze mi tam jakiś dzban ciśnienie podniesie. Tam nawet jak stoisz na parkingu, to musisz mieć ograniczone zaufanie i spodziewać się, że jakieś auto spadnie na ciebie jak meteoryt...
@gumiorek: To prawda ogólnie bardzo lubię te tereny i mi się tam podoba, ale jednak kierowcy to jeden wielki stanu umysłu. Ja co lepsze w tamtych okolicach kupiłem samochód, i po prostu przy nim to takie cuda odprawiano. Nigdy więcej niczego nie kupię z tych okolic zresztą dostałem za późno radę nie kupuj samochodu ani nie szukaj żony w Limanowej więcej tego błędu nie popełnię.
@majtki_z_drutu: Tego to nawet nie wiedziałem. Za to na blachach KLI fajnie się jeździ po Krakowie polecam, mają cie za osobę specjalnej troski, pamiętam skrzyżowanie gdzie gość miał pierwszeństwo przejazdu i wpuszczał mnie pokazywałem mu by jechał a ten dalej mi macha. Albo jak wpuszczałem kogoś na pas nikt nie chciał wjechać, z taką nie ufnością na mnie patrzyli, a jak zmieniłem na KR to już się tak nie zachowują.
@Lardor: Troche i śmieszno i straszno bo jak widzę właśnie ościenne blachy to czasami jakby pierwszy raz w życiu rondo widział albo tory tramwajowe (). Sam mam czarne blachy nie krakowskie więc też pewnie niektórym robię mindfuck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majtki_z_drutu: Racja, ja mieszkam akurat w rejonie gdzie jeździ sporo KPR oni to są chorzy, pamiętam jak jechało wesele które chciało wyprzedzić kpr to ten zmiana pasu na lewy i blokuję dalej, tak mnie wkurzył, że go strąbiłem przy wyprzedzaniu i faka pokazałem, a potem się dziwić z skąd się bierze agresja, i tu właśnie leży cały problem, zabronić gówno blachą jeździć i będzie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡
@Lardor: Ja mam blachy na W i na R. Poprzednio mieszkałem ulice - dwie dalej. Auta WE, WI itd zawsze były rysowane albo podnoszne wycieraczki natomiast te KR nic... także wiesz... No i działo się tak póki typkowi z bloku obok nie zarysowali merca amg edition 1 dwa razy a był na blachach KTT ( ͡º ͜ʖ͡º)