Wpis z mikrobloga

@powo_dzenia no tak bo nie da się zainstalować jednocześnie steam i epic games launchera. Z takim poziomem ogarnięcia lepiej żeby pozostali przy konsolach i pocieszali się pseudo problemami "exow" między różnymi launcherami.

Nie daj bóg ktoś im powie że EA ma origin, a ubisoft uplay! Do tego gog... Mój boze, 5 launcherow, koniec świata.
@p4wl: Nie chodzi tylko o kolejny launcher, niestety pewnie będzie ich coraz więcej i nic się na to nie poradzi. Każdy też rozumie, że jak blizzard wydaje gry to chce je mieć tylko na swojej platformie, tak samo jak epic ma fortnite tylko u siebie. Ale dawanie hajsu żeby jakaś gra wyszła tylko na ich platformie jest #!$%@?, a wykupienie gry, która od chyba 4 lat jest na steamie i wzięcie
@Tak_masz_racje jest to normalna strategia marketingowa, może Ci się nie podobać ale określenie tego jako "#!$%@?" pokazuje poziom rozmowy i za taki podziękuję :p

@Diego29 no ma. i co z tym zrobisz? Czy ja kogoś bronię? Mówię że ta "eksluzywnosc" z której niby cisna konsolowcy to gowno a nie eksluzywnosc.

Wam się nie podoba zwiększenie konkurencji z niższymi prowizjami bo nowy produkt nie jest doszlifowany? Nic tam nie kupujcie i problem z
@p4wl: tylko tu chodzi o biblioteke z kolekcja gier, ktorej wielu osobom zalezy. Niedlugo dojdzie do tego ze bedziesz mial 10 launcherow zeby pograc w 10 roznych gierek, a chyba nie o to chodzi. Najwazniejsza powinna byc wygoda. No i wielu woli kupic gre majac ja przypisana do konta steam niz np.z goga czy innego cuda
@bosek: No i właśnie w ten sposób gracze pokazują innym producentom gier, że Steam ma wady bo jakaś grupa graczy zachowa się jak barany i obniżą im bez powodu ocenę gry i w ten sposób mogą stracić potencjalnych klientów. Lepiej ją wydać w miejscu gdzie takiej możliwości nie ma i mieć święty spokój.