Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest śmieszne? Moralizatorzy z wypoku.
Po ostatniej akcji #dziewczynybeztabu pojawiło się masa ludzi, którzy pisali że brzydzą się #przegryw i odcinają się od wypoku, bo nie chcą być z tym kojarzeni. No, okej, wolna wola.
Ale jak #!$%@?, ktoś zaczyna pisać "Bo te incele nie mają cipy i dlatego się mszczą. JA MAM CIPE I JESTEM KUUUURWA KIIIIMŚ! CZAICIE STULEJE, JA MAM A WY NIE!!! HAHAHAH MIŁEGO WALENIA KONIA" to w moich oczach jest na poziomie intelektualnym szympansa, który chwali się że znalazł sobie partnerkę do rozmnażania i teraz jest samcem alfa xd
Owszem, trudno się nie zgodzić że duża część ludzi na #przegryw #dziewczynybeztabu to osoby w jakiś sposób nieszczęśliwe. Czy to przez brak życia społecznego lub uczuciowego. Więc macie rację, przegrywa nie mają cipy.
Ale to nie jest żaden argument dyskredytujący krytyki przeciw #p0lka
Czyli niezaspokojone seksualnie p0lki mogą sobie robić co chcą, krzywdzić innych i one są super i naturalne.
Ale przegrywa niezaspokojony seksualnie i uczuciowo już nie może robić co chce i wyładowywać swojej frustracji, bo jest już #!$%@? i niech zdechnie
Po raz kolejny wychodzą różne parytety dla mężczyzn i kobiet.
Nie wiem czy tylko w Polsce, ze względu na historię i kulturę, czy też na całym świecie tak jest.
Ale według mnie, jeśli za czyn moralnie podobny jedną stronę krytykujemy, a drugą usprawiedliwiamy, to się nazywa hipokryzja.
Nie wiem, kochani białorycerze i spadochroniarze z Facebooka czy naprawdę macie poczucie solidarne z kobietami, czy tak jak ludzie z antify narzucony przez kogoś światopogląd, a może rzeczywiście liczycie że jeśli będziecie bronić p0lek to one wam dadzą cipy.
Nie wiem, ale wiem że panuje tu #!$%@? niezła hipokryzja i ocenianie ludzi ze zwierzęcego punktu widzenia "rucha albo nie rucha"
Dziękuję, pięknie się zesrałem
#niepopularnaopinia #takaprawda #dziewczynybeztabu #przegryw #bialorycerstwo
  • 2
@ein-abychon: ogółem to #!$%@? jest wrzucanie zmyślonych historyjek odnośnie tego jakie „p0lki” są złe. Niech sztandarowym przykładem będzie akcja z nagraniem głosowym z serialu 19+ danym jako nagranie z zerwania.