Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu listonosz z #pocztapolska nie wrzuca mi już nawet awizo do skrzynki w #krakow Gdybym nie wiedział ze czekam na paczkę i nie miał trackingu to bym nie dostawał przesyłek. Te listowe przychodzą normalnie, tylko z paczkami problem. Dziś byłem na poczcie zapytać co jest grane. Do tego, ze nie dostanę paczki jak jestem w domu tylko awizo już przywykłem, ale jak nie ma awizo to dla mnie nowość. Podobno pozwalniali listonoszy i przez jakiegoś pośrednika zatrudnili #ukrainiec bo taniej wychodzi. Dzięki #!$%@?. Pisze dziś oficjalna reklamacje. Wyślę kurierem na wszelki wypadek.
  • 10
@Miyazaki: dostałem odpowiedz z poczty, od jakiejś dyrektor w Płaszowie. Potwierdziła sytuacje, tzn napisała, ze jest jeszcze kilka budynków do których nowi pracownicy nie potrafią wejść jeśli nie ma nikogo w mieszkaniu i poprosiła o kontakt do zarządcy aby udostępnić nowemu listonoszowi kod do budynku, a pracownik zostanie przeszkolony i w przyszłości nie będzie problemu. Przeprosiła, stwierdziła, ze jeśli ostatnio jakieś paczki wróciły i zostałem obciążony kosztami dodatkowych wysyłek to oddadzą