Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Moi rodzice remontują kuchnie i planują płytę gazową. Przed chwilą mój tato pytał się co sądzę o Solgazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc temat jak nic na wypok. Z tego co już sam zrobiłem risercz, to Solgaz nie jest chyba wart tych pieniędzy. Macie jakieś doświadczenia co warto wziąć pod uwagę? Szukamy opcji z palnikami 4+1. Z góry dzięki :)

#kiciochpyta #agd #solgaz #solgazopowiada #zakupy #pytaniedoeksperta #kuchnia
Pobierz Machinae_Supremacy - Cześć mirki. Moi rodzice remontują kuchnie i planują płytę gazow...
źródło: comment_okowuZqUCc2b1ozrGETr4g4NbZVNTK1r.jpg
  • 23
@Machinae_Supremacy: U mnie w rodzinie mają i sobie chwalą mimo że długo się "rozkręca" cokolwiek to kurła znaczy bo tak mi ciotka mówiła. Łatwość w czyszczeniu i miejsce do utrzymywania temperatury - sztos! Sam zamierzam kupić. Jednakże należy pamiętać że w różnych miejscach występują opinie o schodzącej emalii z wywietrzników ciepła.
długo się "rozkręca" cokolwiek to kurła znaczy


1.wchodzisz do domu
2.włączasz palnik, stawiasz patelnię
3.zdejmujesz buty i kurtkę
4.przebierasz się w domowe ciuchy
5. Palnik zaczyna oddawać ciepło do patelni


Łatwość w czyszczeniu

Pozorna. Lajk lubisz szorować płytę cifem przez 5 minut albo lać taką chemię, że gryzie oczy i gardło po każdym gotowaniu makaronu albo parówek, to będzie wyglądać pięknie

miejsce do utrzymywania temperatury - sztos! Sam zamierzam kupić

Czyli jak
co do jakości płyt to wtedy mało jeszcze kto mógł coś powiedzieć.


@Machinae_Supremacy: wiedziałem, że to pomysł odkupiony od Amica (prometeusz bodajże) i że działał jak gówno kiedyś. Teraz działa ok mimo swoich wad.
Gdybym miał możliwość, to bym kupił indukcję