Wpis z mikrobloga

@Anyway sprzedać w mieście kupić na wsi :P nie wiem z jakich jesteś okolic ale powiedzmy 100 000 za jakiś domek z działką na wsi do remontu. Trzeba dołożyć 30000 w remont, z 4ha ziemi jakieś 120 000 plus jakiś traktor i sprzęt podstawowy z 40000 czyli razem w 300 000 się zamykają i możesz być rolnik :P
@el_dreso: tak w sumie 6 plus jakies 1,5ha tescia no i w tym roku znowu dosadzanie. Szczerze nie wiem gdzie to idzie. Zalezy jak sprzedajemy na skupie to idzie na włochy a jak przyjeżdza "kupczyk" busem to mowi ze na stolice wozi.I zazwyczaj kupczyk ma cene o jakies 50gr - 1zł lepsza niz skup.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hojrak: ok pytam z ciekawości bo lubię dowiedzieć się co i jak robi "konkurencja". Ja robię sad na Polski ład czyli wycinam/pryskam odrosty i staram formować sie drzewo. Sam od 2011 roku jeżdżę do warszawy z towarem, nawet trochę kupowałem od innych producentów.
@el_dreso No ja narazie też wszystko wycinamy itp za jakieś 2 lata zostawię na sadzonke. Z tego co widzę to my bliska konkurencją:P bo ja też lubelskie ;) sam myślałem żeby jeździć na Warszawę ale brak narazie jakiś znajomości żeby z kimś się zachaczyc i na początek chociaż z raz pojechać żeby zobaczyć co i jak. Bo giełda lubelska to dramat dla orzecha tam tylko z malina i fasolka jeżdżę:p