Wpis z mikrobloga

Im dłużej gram w WoWa tym bardziej jestem przekonany, że classic serwery to będzie porażka na dużą skalę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gracze giereczek #mmorpg przyzwyczajeni do wygody a tymbardziej gracze dzisiejszego wowa będą narzekać na:

- Nie wystarczającą ilość golda na skille, mounty, consumtable i inne rzeczy, grind non stop przez cały dzień tylko po to by mieć wystarczająco dużo golda, by móc go zainwestować w dungeony i raidy. Gold był super ważny nawet przy lvlowaniu postaci a jego źródła ograniczone nawet do klas postaci.
- Dzielenie dropu i tworzenie drużyny biorąc pod uwagę eq jakie używają, a i tak nie macie gwarancji na to że nie zrolują wam waszych itemów np taki nubski hunter, bo on przecież może wszystkiego używać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Dojście na raid/dungeon, co może trwać nawet pół godziny, Ty możesz być na miejscu, ale ktoś i tak wam czas zajmie podróżą
- Tworzenie i szukanie grupy co może być tak samo długie jak ta podróż
- wolniejsza gra, wolniejszy system walki, lvlowanie klasy używając przez 2 miesiące dwóch tych samych skilli, lvlowanie warka czy palka to będzie mordownia
- padanie jak szmata przy lvlowaniu i wydawaniu sporej kasy na naprawy eq, wzięcie na klate 2 mobków było wyzwaniem samym w sobie, a tu jeszcze dojdzie wymuszone pvp i rogale z większym lvlem zabijające was na hita
- problemy z balansem postaci a nawet ras
- postacie magiczne zużywające mane jak głupie i non stop picie i jedzenie
- tanki mające problemy z utrzymaniem aggro, przez to dużo wolniejsze dungeony i raidy, już nie będzie pullowania ile fabryka dała, przy raidzie DPS będzie używał jednego skilla by czasami nie ukraść aggro tankowi i nie zabić w ten sposób drużyny
- brak transmogów
I wiele wiele więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma najmniejszych szans na to, że classic nie spotka się z gigantycznym shit stormem ludzi, przyzwyczajonych do grania w dzisiejszego wowa i takie gry jak #guildwars2 czy #elderscrollsonline ja wam to mogę zagwarantować. xD
#worldofwarcraft #gry #heheszki
  • 17
@Nedkely: Ludzie chwile pograją i zaczną płakać o BC ;)

Dopiero BC pokazało, jak słaby i niedopracowany był WoW.

Teraz ludzie płaczą, że muszą poświęcić ~20 godzin na wbicie 1-120 lvl, to czekam na płacz jak będą farmić Silithus 56/58 do 60 bijąc jedne, a te same moby przez kilkadziesiąt godzin, bo nie ma wpadania między 20 mobków, skill i lecimy po następne, tylko powolne bicie po jednym mobku, regen many/hp
@Nedkely: jak to przecież już grali i się świetnie bawili na naxxie, pełno tego w necie jest ludzie urodzeni około 2000 roku piszą jaki to classic był bajeczny xD, ja mając prawie 30 lat z classica pamiętam że przez namowę kumpla zacząłem grać po ubłaganiu rodziców o abonament i wbijałem lvl aż mnie tbc zastało, no ale 6 latek world first naxx approved xD
@Nedkely Taka prawda classic był nawet spoko ale za chiny ludowe nie chciałbym wrócić obecnie do niego.TBC czy Lich spoko ale classic to była mordownia ( ͡º ͜ʖ͡º) co prawda nostalgia jest ale tylko.chwilowa na 15 minut