Wpis z mikrobloga

@glupiazielonka: Ohh faktycznie są w stanie konkurować z każdym, po czym dostają jedny w cymbał od Messiego, a drugich ogrywa banda małolatów. faktycznie konkurencja niesamowita! Tottenham na farcie do LM wejdzie, ale mogą walczyć z każdym. Naprawdę mam wrażenie, że fani Kogutów i The Reds żyją w jakimś matrixie i nie dopuszczają do siebie rzeczywistości, która jest dla nich brutalna.
Klopp przerżnął już dwa finały europejskich pucharów w strasznie frajerski sposób,
@glupiazielonka: Ups, ale ja nie jestem fanem Barcelony :> Wręcz przeciwnie! Ja szanuję jak zły dzieciaki z Ajaxu i to właśnie oni skradli moje serce w tej edycji LM. Nie wskażę Ci, bo sam już to zrobiłeś i napisałeś zespoły z czołówki. Obstawiałeś pewnie, że wskaże Bayern, Atletico czy jakąś inną drużynę? No to Cię zaskoczyłem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glupiazielonka: Ważne że Looserpool ma co wymieniać xd dobrze @WujekGraczyk prawi, United było w stanie chociaż sięgnąć po puchar Europy co Liverpoolowi się jednak nie udało. A samo wejście do finału UCL to jeszcze nie wygrana xd Kumpel który jest kibicem Liverpoolu powiedział że United będzie jeszcze długo średniakiem europejskim bez większych sukcesów, gdy odpowiedziałem że to samo czeka The Reds to wyleciał mi właśnie z finałem UCL sprzed roku xD