•  

Michał 26 Kraków

Zgłoszenie nr 511 z dnia 2019-05-07 00:25:45

Imię: Michał
    Miejscowość: Kraków
    Kim jestem?
    Hej, Michał.
    Będę szczery, nie jest to moje pierwsze podejście do tej akcji ale pomyślałem, że może warto odświeżyć swoje ogłoszenie po dłuższym czasie. Może też lepiej tym razem sprecyzuje swoje oczekiwania oraz bardziej szczegółowo opiszę swoją osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Akcja mnie zainteresowała ponieważ dobrze dogaduję się z ludźmi z vikop a aplikacje typu Tinder, no cóż, zawsze jak usuwałem tam konto to zaznaczałem opcję "Coś nie działa" ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Wynajmuję sam mieszkanie w centrum Krakowa, posiadam prawo jazdy i samochód :D

Wygląd
    Jeśli spodziewasz się #klaudiusz z silnie zarysowaną linią szczęki no to chyba nie muszę mówić, że źle trafiłaś :) Mam 180cm wzrostu, szczupła budowa ciała (79kg), ciemne blond włosy bez większych zakoli, okulary (element stylówy i ochrona w pracy przed komputerem, problemów ze wzrokiem nie mam) i chyba bliżej mi do typowego Saszy niż Michała ale dbam o siebie, może nawet przesadnie. Myślę, że wszystko co mogłem zrobić, jeśli chodzi o wygląd, styl, to zrobiłem i moja postać jest na najwyższym levelu jaki jestem w stanie osiągnąć. Można powiedzieć, że zrobiło się z tego takie moje małe hobby.
    Oczywiście nie mam problemu z tym, żeby wysłać zdjęcie jeśli będziesz zainteresowana. Liczę na to samo. Nie ma co tracić czasu jeśli nie przypadniemy sobie wizualnie do gustu.

Zainteresowania
    Interesuje się astronomią, fotografią, motoryzacją, lubię czytać, imprezować ze znajomymi, wyrabiam pozwolenie na broń (hobby), oglądać głupie programy na TTV, bardzo lubię towarzystwo kobiet, dużo lepiej mi się z nimi (Wami) spędza czas niż z facetami (pewnie mam trochę babski charakter). Nie gram w gry ani nie oglądam netflixa czy anime. Zacząłem gotować i myślę, że posmakowałyby Ci moje zupki.

Czego oczekuję?
    No cóż, chciałbym abyś najważniejsze to była zdrowa psychicznie i nie miała charakteru księżniczki. Niestety, spotykałem się już z dziewczynami z tej akcji, które dbały o siebie znacznie mniej niż ja a wymagania odnośnie np. wyglądu miały z kosmosu. That's all.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    To taki po którym oboje mamy dobry humor.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Spoko

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl