Wpis z mikrobloga

Ale kurna nie rozumiem tego zwyczaju ze jak idzie się na jakiś egzamin jak matura to trzeba być ubranym jak na rozmowę o prace czy wesele, idziesz tam napisać prace na która się uczyłeś ostatnie lata. Nie oceniają cię jak wyglądasz, tylko oceniają co napiszesz wiec po co chodzi się w koszulach albo garniturach na matury? Żeby zdjęcie do gazety ładne było czy co :v #matura
  • 50
@kot_do_drzwi Czyli rozumiem ze jak pisałem mature w luźnej koszuli (ale nie takiej białej odświętnej) i spodenkach 3/4 bo było gorąco a nie chciałem na maturze się tym przejmować to pokazałem że nie szanuje szkoły i nauczycieli ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na rozmowie wypada dobrze wyglądać bo czasem to jak wyglądamy może przesadzić o tym czy nas przyjmą czy nie.
@snickers111a maturę pisałem ładnych parę lat temu i też mnie to zastanawia po #!$%@? tu się stroić, to tak jakby na każde kolokwium ubierać garnitur (xD), nie wiem czemu nauczycielom stają #!$%@? w oczach jak ktoś nie przyjdzie #!$%@? jak szczur na otwarcie kanałów, pewnie nigdy się nie dowiemy. Prawda jest taka, że przyjście ubranym po prostu normalnie nie jest niczym złym i nikt nie może kazać Ci #!$%@?ć.

@kot_do_drzwi jak zdajesz
@Agemaker: tak, dokładnie, na egzamin na prawko poszedłem w koszuli i eleganckich spodniach.

I uważam, że między innymi dlatego zdałem, pomimo paru błędów - bo pokazałem, że mam poważne podejście do prowadzenia samochodu, że nie jestem cwaniaczkiem, który ma zasady gdzieś - no po prostu zrobiłem dobre wrażenie na egzaminatorze:-)
@snickers111a: posłużyłem się terminologią z rachunku prawdopodobieństwa, określając pożądane zakończenie próby jako "sukces" a niepożądane jako "porażka". Nie chodziło mi o sukces w znaczeniu życiowym.

Chętnie podyskutowałbym na temat swoich sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym, ale wykonuję teraz ważne obowiązki związane z powierzonymi mi odpowiedzialnymi zadaniami, oraz uwiera mnie kijek w dupie, dlatego nie mogę się rozpisywać.