Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do speca mechanika. Mam toyotę Yaris 2007 1.3 wersja z 9 poduszkami. Chcemy ze względu na dzieci wyłączyć tylnie poduszki. W serwisie Toyoty uzyskałem info że można tylko u pasażera z przodu wyłączyć co nie rozwiązuje problemu.
Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś metoda wyłączenia? Zakładam że jest to konieczne przy odwróconych fotelikach.

#mechanikasamochodowa #mechanika #toyota #pytaniedoeksperta
  • 8
@ingocnito u jednego mechanika właśnie się dowiedzialem że można jedną wypiąć i wtedy żadna w aucie nie zadziała. Niestety nie da się tylko tyłu, ani przy użyciu komputera. Będę jeszcze dzwonił bo pewności nie mam na podstawie 1 opinii
u jednego mechanika właśnie się dowiedzialem że można jedną wypiąć i wtedy żadna w aucie nie zadziała.


@wujekjoe: Zawsze można te odłączone zastąpić rezystorami aby sterownik poduszek się nie połapał że coś jest niesprawne. Chyba że nowsze samochodu są trudniejsze do oszukania w ten sposób.
@gumon założylem że trzeba. Po ogarnięciu również producenta fotelików okazuje się że nie trzeba z tyłu wyłączać poduszek. Konieczność jest tylko u pasażera z przodu.