Wpis z mikrobloga

#fitatu #dieta #mikrokoksy #silownia #niebieskiepaski
To jest moja porcja obiadu, której w połowie już nie miałem sił jeść (ale z bólem brzucha zjadłem).
Według aplikacji i mojego liczenia:
Kasza gryczana 50 gram 89kcal
Sznycle drobiowe (filet z kurczaka z mielony, jedna papryka, 2 cebule, lyzka oliwy z oliwek, 15 dag bulki tartej) - ważyly 290 gramów i miały 283 kcal
Surówka (marchewka x 3, seler 70 gram, kapusta pekinska 400 gram, 150 gram jogurt naturalny, 30 gram musztarda stolowa) - 270 gram - 111 kcal
CZYLI CAŁY OBIAD MIAŁ TYLKO 489 KCAL........
JAKIM CH0JEM TO jedzenie miało tylko tyle kcal....... jak prawie zrzygałem się z przejedzenia.
s.....4 - #fitatu #dieta #mikrokoksy #silownia #niebieskiepaski
To jest moja porcja ...

źródło: comment_A6sqbkrx2h4r2WoUYf2wTdHd6QsEliz9.jpg

Pobierz
  • 26
@Canova: ale ja tego nie ogarniam serio taka porcja może mieć tak malo kcal ? Jak paczka ciasteczek ma po 500 - 600 kalorii które wchodziły we mnie jak szklanka wody, tak samy chipsy, paluszki etc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: każdy produkt wazysz i liczysz przed obróbką termiczną, ze 100g takiej kaszy po ugotowaniu zrobi Ci się ~250g, a np. po usmażeniu 150g kurczaka będziesz miał ~110g, co nie znaczy że kalorie z brakujących 40g wyparowywują
@samuraj24: właśnie te biedronkowe szmaty tak robią, że makrosy "po ugotowaniu" - to samo dla makaronu. 100g gotowego produktu ma X kcal, opakowanie zawiera 10 porcji, więc podają dla 50g suchego makaronu
@bambur: co z tego powstało? :D kurde prawie 200B na porcję :D