Wpis z mikrobloga

@Omate: do domowych zastosowań spokojnie znajdziesz coś do 500 pln. Ja mam Anove która mniej więcej tyle kosztowała, ale osobiście nie polecam. Jest niezła i sprawdza się. Ale jakosc wykonania pozostawia wiele do życzenia. A bajery jak łączenie się z wifi są kompletnie zbędne. Wołam @zakoo: bo on kiedyś polecał jakiś fajny w dobrej cenie.
@Omate: raczej nie, za ten hajs kupisz zwykłą. Zapisz sie do newslettera producenta, oni często robią promki. Teraz zbliża sie dzień matki i powini coś dać
@Lrrr: śrubka wirnika się ciagle luzuje, trzeba dokręcać. Dolna cześć wykonana ze stali nierdzewnej tez się poluzowała, musiałem gwint okleić taśmą hydrauliczną. Inaczej opadała za nisko i wirnik o nią ocierał. Wifi często wariowało, a po jakimś czasie do ogóle się nie chciało połączyć - wiec olałem sprawę. Górna cześć jest bardzo podatna na wodę. A guma którą jest pokryta, może wyglada ładnie, ale łatwo się brudzi i trudno czyści.
@Mirkosoft: pare lat mam swoją anovkę i bez żadnych problemów. Jedyne co to te duże otwory wentylacyjne które sie aż proszą o zaparowanie elektroniki. A swoją anovką nano robiłem duże porcje też, 2-3kilo mięcha i bez problemu. Nie wiem czemu u Ciebie tka słabo, może dlatego że ja zawsze przykrywam? Nie wiem.