Wpis z mikrobloga

Lubię sobie powspominać w jakim kiedyś gównie byłem w kontakcie z laskami. Wtedy doceniam jeszcze bardziej jak to się pozmieniało.

Kiedyś do koleżanki z pracy, która jest 10/10 bym nawet nie powiedział cześć. Przecież częścią życia przegrywa jest to, że Cię takie laski nawet nie zauważają, nie?

Wczoraj kupiłem nowe okulary, a dzisiaj wrocilem do roboty po półtorej tygodnia nieobecności i mieliśmy szkolenie. Kolezanka, o której wyżej pisałem się spóźniła. Jak przyszła to siadła gdzieś tam daleko ode mnie. Patrzę po jakimś czasie na telefon, a tu wiadomość od niej na messengerze, cytuję "bardzo ładnie wyglądasz w nowych okularach". No tak mi się miło i przyjemnie zrobiło, że się tego opisać nie da, szczególnie że ona jest 10/10 i taka mnie komplementuje. Mam z nią naprawdę fajne relacje, nawet w fife razem graliśmy, no i mi w ogóle imponuje zadawanie się z taką laska. Zresztą nie pierwszy raz słyszałem od nie takie komplementy ;)

Nie wszystkie laski to p0lki, jak się obracacie w dobrym towarzystwie, gdzie liczą się jakieś wartości.

Wiem, że nie jest to niewiadomo co, ale dla mnie to jest sukces, patrząc na to, na jakim dnie kiedyś byłem i w ogóle jest to bardzo miłe uczucie.

Elo. #chwalesie #rozowepaski #podrywajzwykopem #wygryw #przegryw
  • 14
@papaj_21_37: Mimo wszystko dziewczyna nie jest na moim poziomie jakby to powiedzieć... klasowym. Zarabia miesięcznie tyle, ile ja rocznie xD No i jest 11 lat starsza, ale wygląda na max 25. Chociaż na jednej imprezie miałem z nią dosyć bliski epizod, całą imprezę się do siebie przytulaliśmy, tańczyliśmy, nawet ktoś nam zrobił zdjęcie jak się przytualmy i mamy ręce na swoich nogach xD Ale na tym się niestety skończyło, choć ja
@JEST-SUPER: ale weź pod uwagę, że może nie jest p0lka i nie interesuje ja hajs itd tylko to jakim jesteś człowiekiem? Spróbować zawsze można, takie trafiają się raz na milion, ale może akurat?

BTW skoro zarabia w #!$%@?, bogaci sami w sobie ją nie interesują, laski, które dużo zarabiają inaczej patrzą na facetów, wiem z doświadczenia
@papaj_21_37: ale ja się czuję #!$%@? z powodu finansów. O ile jeżeli chodzi o wygląd, to nie mam kompleksów, może jakieś malutkie, ale jestem w stanie podbijać do naprawdę dobrych lasek, to tu jest za duża przepaść finansową i karierowa, mnie to za bardzo kłuje. Jakoś strasznie głupio bym się czuł, jeśli dziewczyna zarabialaby więcej ode mnie. I w sumie to jedyne na co mógłbym ewentualnie liczyć to seks, bo ze