Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Urodzenie sie spokojnym to jak klątwa. Mozna byc najwiekszym patusem, a jak jest sie dynamicznym to bedziesz szczesliwy. Dobrym przykladem jest tutaj szczena z #chlopakidowziecia, typ wiecznie pijany, nie ma stalej pracy ani zebow, bije kobiety, kilka miesiecy w roku spedza w wiezieniu, a co tydzien moze miec inna kobiete i jeszcze sie o niego bija. Wszystko dlatego ze byl towarzyski i dynamiczny. Bycie spokojnym=przegrane zycie. Kiedys myslalem jeszcze ze jak znajde kobiete to wszystko sie zmieni, ale prawda jest taka ze nawet szare myszki biora sobie dynamicznych facetow, bo co by robili jakby dwie spokojne osoby byly ze soba? Tak to szara myszka ma automatycznie znajomych, dynamiczny mateusz ja zabiera w rozne miejsca. I tak sie kreci #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 19
WalecznyPiwniczak: Dużo w tym prawdy, ale nie trzeba od razu w ekstrema popadać. Ja byłem całe życie bardzo spokojny. W szkole się przez to na mnie wyżywali bo unikałem bójek. Zawsze jakiś miałem swój świat, przesiedziałem dzieciństwo na komputerze, zawalilem rok w liceum przez gry, ale na studiach poznałem osoby podobne do mnie, rozwijałem nadal swoją pasję, znalazłem pracę w IT, dziewczynę i z czasem wyjechałem do Niemiec. Potrzeba czasu żeby
@kabdul: Dużo jest prawdy w tym co piszesz, ale dodam tylko, że to właśnie często mamy oraz babcie wmawiaja chłopakom, że taki dobry spokojny chłopak bla bla bla Problem tylko w tym, że one o tym mówią z perspektywy tego co je w danej chwili zadowala. Dla matki lepiej mieć spokojnego syna niż rozrabiakę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż moja od zawsze mną gardziła za bycie spokojnym
@kabdul: Dobrze o tym wiem, ze kompleksowa zmiana jest niemożliwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nawet jakbyś wiedział prawdę w wieku 15 lat to charakteru nigdy nie zmienisz w 100%


znałem prawdę dużo wczesniej, szczesliwie badz nie akurat matka szybko sprzedala mi solidnego blackpilla