@Breezy: Przehajpowany Ajax xD Doszli do półfinału ligi mistrzów przegrywając w ostatnich 5 sekundach meczu. Większość to dzieciaki które dodatkowo grały 6 meczów więcej niż reszta ekip eliminując po drodze Real Madryt i Juventus gdzie kilku piłkarzy jest więcej wartych niż był warty cały skład Ajaxu na początku tego sezonu xD
@Breezy: Wiem że trollujesz ale rób to z klasą. Na farcie to można strzelić bramkę w 95 minucie a nie wygrać z Realem 5-3 , wygrać z Juventusem 3-2 i przegrać z Tottenhamem 3-3
@Tasde: Real w tym sezonie ledwo sie zakwalifikuje do Ligi Mistrzów głównie dlatego, ze w La liga sa 3 dobra drużyny a przez kolejne 5-10 lat już nic znaczącego nie wygra. Juve miało pecha i jest na skraju rewolucji w składzie i na dniach prawdopodobnie zwolni trenera. Totki grały bez Sona i Kane w pierwszym meczu a i tak byli lepsi, dzisiaj po prostu dopełnili formalności w drugiej połowie